reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
nadrobiłam :-)
paulina8820, malinowy sen bardzo mi przykro :-( ale już trzymam kciuki za następny cykl :* na pewno się uda :-)

lenka u mnie począteczek - pierwszy cyk
muszę iść robić obiad to wieczorem się odezwę

jakoś tak się czuję pusta w środku... eh..
 
U mnie też też 10 cykl i zaczynam mieć stracha. Chodziłam wcześniej do lekarza ale kazał czekać do roku i trzeba najpierw na badanie nasienia a potem moja drożność. Poza tym pracuję w przychodni i ten moj ginek też ale jego się nie wstydzę tylko się boję że moje problemy się rozniosą po przychodzi. Poszłabym prywatnie tylko że on nie przyjmuje. Sama nie wiem co robić wiem że jest to tajemnica i nie wolno ujawniaą danych z kart pacjentów ale mimo wszystko się obawiam. Nie mam jeszcze umowy na czas nieokreślony a jak się dowiedzą że się staram to koniec :(
 
Hejka :-) ja się staram 3 rok, a właściwie to czekam do lipca na in vitro z nadzieją, że może wcześniej uda się naturalnie. Ja też jestem za tym, żebyś poszła do ginekologa gdzieś indziej, nie ma co kusić losu.
 
reklama
Dzięki lenka :-) czasami mam takie dni, że wierzę przeogromnie, że się uda... a czasami po prostu czekam i wiem że inaczej niż in vitro nie da rady.
Trzymam kciuki za Ciebie :-) żebyś już dłużej się nie musiał starać.
 
Do góry