reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hej:-)
ja dopiero co wstałam, przykro mi dziewczyny że @ przylazła... później zmienie tabele, bo narazie muszę się ogarnąć :-) paulina napisz tylko kiedy masz nastepny termin, bo m-sen ma 11.12 :-)
 
reklama
chesc kobietki. u mnie komp znow nawala.mam problem, nie wiem co mam myslec o tym cyklu.moze ktoras pomoze?zestawiam wam moje wyniki (temp. zaczelam mierzyc od 6 dc a dzis jest 18):
1.11- 12.11 36,7
3.11 36,6
4.11 36,4
5.11 36,5
6.11-7.11 36,4
8.11 36,5
9.11-11.11 36,4
12.11 36,6
13.11 36,7
test owulacyjny robilam wczoraj popoludniu i na pewno wyszedl pozytywny.bole owulacyjne zaczely mi 16 dc wieczorem i do dzisiaj je mam.3 dni temu pojawil sie sluz niby rozciagliwy ale b.go malo.kochalismy sie tylko wczoraj i nie wiem czy wtrafilam w ta owulke.mam watpliwosci ze wzgledu na b.male ilosci sluzu, zawsze jak mam owulke to mam mokro w majtkach a teraz raczej sucho.no i przed owulka 2 dni pobolewaja mnie jajniki i w trakcie owulki tez.a po owulce juz nie bola.a tu jakos inaczej.
Katty z twojego wykresu wynika ze temp. spada na okres.ale pewnosci nie mam bo sama mam problem z tymi temp.
kwiatuszek moze faktycznie masz owulke wczesniej, skoro masz krotkie cykle.mi kiedys klientka opowiadala ze zaszla w ciaze w 8 dc.wiec jest to mozliwe.ale jak dlugie cykle miala to nie wiem.ja od nastepnego cyklu nie mierze temp. bo idzie zglupiec. ja codziennie rano sie zastanawiam czy dobra mam ta temp.i stracznie to przezywam jak cos idzie nie tak.wiec dokoncze jeszcze ten cykl i od nastepnego juz nie mierze.
Paulina, malinowy sen przykro mi z powodu waszych okresow.moze nastepny cykl bedzie nalezal do Was.glowa do gory.
 
kacha- moim zdaniem, patrzac na tempke, owulka była wczoraj ale wszytsko będziesz mogła potwierzdić jutro. Jesli jutrzejsza tempka (trzecia wyzsza tempka po skoku) bedzie wyższa przynajmniej o 0,2 stopnia od najwyszej temperatury z szesciu dni nizszej tempki(czy w towim przypadku to 36,5 z 8.11) to potwierdzi to owu z 12.11
 
kacha ja też myśle że owulka już była
kwiatuszku jak ma być fasolka to będzie ważne ze owulka była ja trzymam &&&&&&&&&&&&
a ja mam dziś 3 dzień @ wiec pewnie we wtorek sie kłade do szpitala już chciałabym miec to za sobą....
 
Devi , bafinka dzieki za pomoc.ja tez tak mysle jak Wy ale chcialam sie upewnic.wczoraj i dzis sie bzyknelismy wiec moze jeszcze nie wszystko stracone.nic, co bedzie to bedzie.ja juz sie tym nie bede stresowac.czyli cykl tez mi sie ciut skroci.no i w sumie dobrze.
Kwiatuszek kup sobie testy owulacyjne, mysle ze moga Ci pomoc.ja uzywam te z firmy pink i sa b. dobre.u mnie z kolei w tym cyklu jest b. malo sluzu.I to mnie troche zmylilo.
 
kacha10 kochanie, nie wiem czy na @, mam nadzieje, ze nie, bo dzis temp. 36.96. kahaka pisala mi, ze posczas implementacji temp spada i pozniej znowu rosnie, wiec moze to wlasnie TO :-) ale nie chce sie nakrecac...
 
reklama
Do góry