reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witajcie!

Dawno tu do Was nie zaglądałam... :zawstydzona/y:

Bafinko - mam nadzieję i trzymam kciuki, zeby to jednak była dzidzia!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& dla Ciebie i napisz, jak się sytuacja rozwija! :tak:

Ja jestem aktualnie w 42 dc, @ nie ma, czuję się ogólnie rzecz biorąc jak chora, ze 3 dni temu zaczęły mnie boleć piersi, tempka około 37, ale mierzę dopiero parę dni. W środę 2 testy wyszły mi pozytywne, ale z bladziutkimi kreseczkami... :confused::confused: Wczoraj byłam u ginki, na USG nic nie zobaczyła, więc powtórzyła mi sikańca, a tu negatywny!!! :szok::szok::baffled::baffled::baffled::-:)-:)-:)confused: Więc pobrała mi krew na betkę i ma zadzwonić z wynikiem... Dziś chyba wyniku jeszcze nie było, bo nie dostałam telefonu, więc muszę się pokatować do poniedziałku... A kolejnego testu nie zrobię chyba, bo poza tymi dwoma słabymi pozytywnymi widziałam chyba z 10 negatywnych w tym cyklu... :baffled::-( I się boję...
 
reklama
Mary ja nadal wierze że będzie dobrze i betka pokaże dzidzie!!! Za Ciebie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

blondplatyna ja dopiero pierwszy cykl się staram. Mieliśmy z mężem zacząć starania dopiero ok maja/czerwca 2011 ale mocno nam się zachciało więc próbujemy.

Dziewczyny jak to jest z owulacją?? Można mieć w jednym cyklu owulacje w obu jajnikach??
 
KrolowaFal moze dojsc to tego, ze z obu jajnikow uwolni sie po 1 kom.jajowej a moze byc tez, ze z jednego jajnika uwolnia sie 2 kom. jajowe w trakcie owulacji.
Mary czytalam Twoja historie i mam troche podobnie do Ciebie.dzis jest moj 42 dzien cyklu-okresu nie mam. od 8 miesiecy po odstawieniu tabl. anty mialam regularne cykle a teraz jakies akcje sie zaczely.z mezem od polowy grudnia - zaraz po odstawieniu anty staramy sie o dziecko ale bezowocnie.w tym cyklu zamiast miesiaczki dostalam grzybice (na ktora nigdy nie chorowalam), moja lekarka nawet myslala ze moze to byc objaw ciazy.zrobilam 2 testy- 29 i 35 dnia cyklu i wyszly negatywnie.39 dnia cyklu bylam na usg dopochwowym i lekarka stwierdzila, ze wg niej nie ma tu ciazy bo za malo mam pogrubione endometrium, nie widac perzerzyka a w jajnikach sa pecherzyki tej samej wielkosci- tak jakby nic sie nie dzialo w tym cyklu.doszlysmy do wniosku ze ten cykl mogl byc bezowulacyjny.lekarka dala mi luteine na wywolanie.ale doszlam do wniosku, ze zanim ja wezme to jutro zrobie badanie na bete, bo tym lekarzom to ja nie ufam.nie ludze sie juz za bardzo, ale chce miec pewnosc w 100%.wiec jak nie wyjdzie mi ciaza a raczej tak bedzie to jutro biore luteine bo chce skonczyc ten pechowy cykl.wkurzylam sie dosyc, co miesiac nie chce okresu, jak sie spoznia to z mezem sie cieszymy i mamy nadzieje ze sie udalo a tu takie rozczarowanie i teraz mam jeszcze wywolywac ten nieszczesny okres- jakas paranoja.
 
KrolowaFal moze dojsc to tego, ze z obu jajnikow uwolni sie po 1 kom.jajowej a moze byc tez, ze z jednego jajnika uwolnia sie 2 kom. jajowe w trakcie owulacji.
Mary czytalam Twoja historie i mam troche podobnie do Ciebie.dzis jest moj 42 dzien cyklu-okresu nie mam. od 8 miesiecy po odstawieniu tabl. anty mialam regularne cykle a teraz jakies akcje sie zaczely.z mezem od polowy grudnia - zaraz po odstawieniu anty staramy sie o dziecko ale bezowocnie.w tym cyklu zamiast miesiaczki dostalam grzybice (na ktora nigdy nie chorowalam), moja lekarka nawet myslala ze moze to byc objaw ciazy.zrobilam 2 testy- 29 i 35 dnia cyklu i wyszly negatywnie.39 dnia cyklu bylam na usg dopochwowym i lekarka stwierdzila, ze wg niej nie ma tu ciazy bo za malo mam pogrubione endometrium, nie widac perzerzyka a w jajnikach sa pecherzyki tej samej wielkosci- tak jakby nic sie nie dzialo w tym cyklu.doszlysmy do wniosku ze ten cykl mogl byc bezowulacyjny.lekarka dala mi luteine na wywolanie.ale doszlam do wniosku, ze zanim ja wezme to jutro zrobie badanie na bete, bo tym lekarzom to ja nie ufam.nie ludze sie juz za bardzo, ale chce miec pewnosc w 100%.wiec jak nie wyjdzie mi ciaza a raczej tak bedzie to jutro biore luteine bo chce skonczyc ten pechowy cykl.wkurzylam sie dosyc, co miesiac nie chce okresu, jak sie spoznia to z mezem sie cieszymy i mamy nadzieje ze sie udalo a tu takie rozczarowanie i teraz mam jeszcze wywolywac ten nieszczesny okres- jakas paranoja.

Kacha - zycze Ci, zeby wszystko bylo dobrze i pamietaj - mnostwo jest przypadkow, ze testy nie wychodzily, a byla ciaza! A na USG chyba jeszcze za wczesnie bylo...

U mnie 44 dc dzis, @ nie ma nadal, ale wczoraj zauwazylam plamienie leciuskie, rozowawe, dzis brazowe... :confused::confused::baffled::baffled::baffled: Jutro mam dostac wyniki mojej betki. Sikacze negatywne - powtorka byla nawet dzis i nic... :no::no::-:)-(
 
Hej wszystkim!

Wpadlam Wam tylko dac znac, ze u mnie beta negatywna... :-:)-:)-( Jestem zrozpaczona...

Milego dnia i masa &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za Wasze staranka, kochane!
 
Widze ze nie tylko ja ponioslam kleske, u mnie beta mniej niz 0,1.ja juz nie wiem co mam robic, zeby zajsc w ta ciaze.jak pomysle ze takie szmaciory, ktore nie chca miec dzieci, puszczaja sie na lewo i prawo, chleja i niewiadomo co jeszcze robia i zachodza w ciaze bez problemu to mnie trafia!
Dziewczynki teraz musimy dostac te przeklete cioty i zaczac nowy cykl, bo tak sie nie da.trzymajcie sie.ja ide poodkurzac mieszkanie zeby sie rozladowac.
 
reklama
Widze ze nie tylko ja ponioslam kleske, u mnie beta mniej niz 0,1.ja juz nie wiem co mam robic, zeby zajsc w ta ciaze.jak pomysle ze takie szmaciory, ktore nie chca miec dzieci, puszczaja sie na lewo i prawo, chleja i niewiadomo co jeszcze robia i zachodza w ciaze bez problemu to mnie trafia!
Dziewczynki teraz musimy dostac te przeklete cioty i zaczac nowy cykl, bo tak sie nie da.trzymajcie sie.ja ide poodkurzac mieszkanie zeby sie rozladowac.

Kacha - tule w bolu, ja juz czarna rozpacz z tego wszystkiego... :-( Wiem, ze staram sie dopiero 6 miesiecy, wiem, ze sa kobiety ktore staraja sie dluzej... Wiem. Ale juz byly 2 kreseczki, juz mialam glowe pelna mysli o mojej dzidzi, radosci, ze bede mama po raz pierwszy... a tu taka lipa!!! :-:)-(

Bafinka - tule i Ciebie. Nie pomoge z pecherzykiem, bo u mnie i tego na USG widac nie bylo...

U mnie byla prawdopodobnie ciaza biochemiczna... :sad::sad: Plamilam przez 3 dni, ale wszystkie objawy ciazowe byly (i sa nadal...). Okres pewnie bedzie obfity i dluzszy... Cholera, co za idiotyczny dzien!!! I wez tu, czlowieku, nie trac nadziei...
 
Do góry