reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

aerleda idz do faceta, byle do swojego hahahahahaahah
magda dzieki, ale wydaje mi sie ze mnie na tym watku nikt mnie nie rozumie, takie mam wrazenie heh
 
Ostatnia edycja:
reklama
Amalfi a pitolisz glupoty kazda cie tu rozumie!!! w koncu kurka jestes nasza:p:-p i co albo postawisz kogos do pionu albo rozbawisz do lez mi sie smiac chce jak piszesz nikt nie odpisuje na twoje posty hehe

Maaadziarka a jak sie czujesz po za leniem ktorego ja tez mam od kilku dni??!
 
amalfi próbujesz nam powiedzieć, że jesteśmy mało inteligentne na konwersacje z Tobą ? :-)

odpuściliście całkowicie starania ?
 
wrrrrrrrrrrr :)
naciagacie moje slowa i wsadzacie mi w usta to, czego nie powiedzialam :)

mi chodzi o to, ze Lady nigdy tu nie pisala, nie zna nas, nie zdazyla sie zzyc tylko wchodzi obca laska sie pochwalic kreskami, ja jej szczerze gratuluje ale nie znam, wiec niby co mam powiedziec?!


Ohoo widzę,że dziś pok ma parszywy dzień ? mam rację :>

Tulę mocno kochana :-* dzięki za te słowa
Jednak nie jestem typem kobiety która ratuje związek przez łóżko, stało się trudno. Ja nie żałuję, wręcz potrzebowałam tego, faktem jest,że dobrze napisałaś, że wolałabym żeby zmienił zachowanie i wtedy zastanowiłabym się nad powrotem.. narazie oficjalnie się rozstaliśmy. Nie czuję potrzeby wracania, muszę zobaczyć czy zmieni się coś czy nie ma sensu,żebym o tym myślała

pok , a po Twoim poście ja też czuję się trochę jak intruz.. bo nie staram się więc co tutaj właściwie robie..

ja nie mowie, ze ratujesz zwiazek przez lozko, bo wiem, tez, ze fajnie sie tak czasem pobawic :D Mowie tylko, ze jak sie zabrnie w cos takiego, to ciezko sie wydostac. Najwazniejsze, zebys byla ze soba szczera i wtedy róbta co chceta :D
Ty tutaj masz byc, bo jestes nasza i juz! To, ze sie warunki zmienily nie znaczy, ze masz nas zostawic gluptaku!

aerleda bo sie boje ze mnie pok przepedzi stad hahahahahah!!!!!!!!!!!! Chwilowo sie nie staram, to co mam tu pisac??? Nie rozstaje sie tez z facetem, nikt nie wystawia mi walizek za drzwi, psa tez nie mam, chomikow nie lubie,sa glupie,(sorry za to aerleda, ale wole szczury, to takie chomiki z ogonami i inteligencja);-)
magenta to Ty zaciazylas:szok:???? Przeoczylam to chyba:szok:

:p:p:p:p:p:p love you!

A Ty głupia jesteś noo. Magda też się nie stara a jest z nami i co, nikt jej tu nie wyrzuca, a tym bardziej Pok.
A Pok musi się czasem na którejś wyżyć, no co Ty nie znasz jej :p
Właź tutaj i pitol o głupotach!
Mnie też powinna Pok zjechać, bo ja zaciążona i z wami siedzę i piszę i co, nikt się jeszcze (a szkoda) nie rzucił się o to :p

Ty tu jestes od dawna, siedz i sie nie ruszaj - zaciazone znajomki nam staraczkom sa bardzo potrzebne! Bo niby kto by nam fluidki wysyłał?




I nie :) nie mam parszywego dnia :) po prostu mowie, co mysle - jak zawsze :) jak pojade za bardzo to trzeba mi po prostu powiedziec! serio.
 
czesc kobietki u mnie tez piekna pogoda od samego rana slonko swieci cieplo nareszcie wiosne widze tutaj szwecja woiosna i latem jest piekna a zima brrr masakra. musze wam to powiedziec bo nie wytrzymam... wczoraj moj ukochany po przytulaniu wyjechal mi z tekstem... jestes w ciazy... ja wielkie galy na niego bo przeciez dopiero wczoraj owu byla hehe zapytalam go dlaczego tak sadzi odpowiedzial mi ze jestem jakas inna w srodku:-D ze bradziej ciasna ze czul fasolke w srodku hehe jestes goraca i bardziej mokra niz normalnie :-) ja sobie tak lerze z pupa do gory smieje sie z niego drapie po pleckach i zasnal przytulony. a rano przed wyjsciem do pracy pyta mi sie kiedy teraz mam miec okres i czy ma mi kupic test ciazowy bo mu sie wydaje ze bedzie mila niespodzianka. on to ma wejscia.
Dotka a u ciebie jak tam?? zero @ wrednej??

Asiol a moze to fasolka?? i dlatego piersi bola?? napewno to nic zlego nie ma co sobie wmawiac odrazu czarnych scenariuszy ... ja mialam tak jak dotka poszlam na usg bo tez niby cos mialam i sie okazalo ze to gruczoly i przed @ one mi sie powiekszaja wraz z piersiami
magneta może ten Twój mężczyzna coś wyczuwa i fasolinka jest w drodze-trzymam za to mocno kciuki:-)
A co do bólu piersi-to na pewno nie na ciążę,za wcześnie to po pierwsze,po drugie pobolewało mnie troszkę wcześniej,a po trzecie to ja myślę,że to chyba jakiś mięsień raczej skoro nic tam nie wyczuwam tylko boli przy dotyku.

Asiołku zrób sobie to prześwietlenie jeszcze przed weekendem bo nie odpoczniesz tylko będziesz myślała. Tez czasem mam takie dziwne bóle ale znam przyczynę .
Wszystko jest ok nie martw się;-)
Iwasku nie zdążę już przed wyjazdem, ale na szczęście jadę na majowy weekend w takie miejsce i w takie towarzystwo,że nie będę miała czasu myśleć:-)A po weekendzie pobiegnę i się okaże co tam mi siedzi;-)

Jedno jest pewne , jestem szczęśliwa :-)
Magda najważniejsze,że jesteś szczęśliwa,a reszta jakoś się ułoży.Zobaczysz jak się sytuacja rozwinie,ale ja to tak myślę jak Ael-to chyba taka bardziej przerwa w związku niż rozstanie;-)Ale czas pokaże :-)

Powiem Wam że zaczyna mnie dopadać stresik związany z tą sprawą rozw. 4.05 im bliżej tym gorzej. Spać nie mogę z nerwów. Trzymajcie mocno kciuki!!!!!
Iwasku będzie dobrze, trzymam mocno kciuki Kochana:-)

Lady gratuluję.
W sumie to ja rozumiem troszkę pojazd Pok, jest to wątek dla starczek (obecnych i przyszłych) tu dzielimy się swoimi troskami i szczęściami, pocieszamy się i wzajemnie wspieramy, aż nagle wpada ktoś nowy i chwali się II kreskami. Ja osobiście cieszę się razem z takimi osobami, ale podobnie jak Pok robi mi się troszkę smutno, szczególnie, że staramy się już tak długo i cały czas bez skutku:-(
Za wszystkie panie trzymam mocno kciuki, a za Iwaska i Pok w szczególności-Wasza kolej kobietki:-)
 
Asiol - a mi nie jest smutno na takie wpisy nowych osób tylko ja nie bardzo wiem co mam z tym zrobic i czego taka nowa forumowiczka oczekuje. Ze nikt jej nie zna a i tak wszystkie wiwat zorganizuja? Rowniedobrze moglaby podejsc do obcych ludzi na ulicy i im mowic, ze wyszedl test pozytywny. Ja etap smutku mam za soba :) teraz mam momenty "rozsadzania rozpaczy od wewnatrz" ;-)
 
pok normalnie laska jestes zajebista:-) mi wlasnie moja kumpela probuje wmowic ze moja facet mial racje ze ja w ciazy moge by buhahhaa ale mnie rozbawili hahaha i jak tu wyjasnic ze to nie realne no chyba ze moja fasolka jest z zeszlego miecha a ja nic nie wiem o niej
 
Kurcze a mnie jeszcze trochę ten etap smutku męczy czasami. Ale nawet nie w momencie kiedy któraś dziewczyna zachodzi w ciążę (wtedy rozsadza mnie radość) tylko tak jak sobie czasem siedzę i myślę o swoim życiu - wtedy dopada mnie dół i jakaś taka rezygnacja :-(
 
pok normalnie laska jestes zajebista:-) mi wlasnie moja kumpela probuje wmowic ze moja facet mial racje ze ja w ciazy moge by buhahhaa ale mnie rozbawili hahaha i jak tu wyjasnic ze to nie realne no chyba ze moja fasolka jest z zeszlego miecha a ja nic nie wiem o niej


kochana! takie cuda sie dzieja na swiecie, ze wszystko jest mozliwe :D trzymam kciukasy mocno zacisniete za Ciebie!


oj Asiol... znam to. pocieszam sie, ze mam tak głównie w trakcie @... pracy nie mam, dzieci nie mam, maz chory, nic w zyciu nie osiagne na zadnym polu i takie tam... cale szczescie tak samo jak sie pojawia tak znika. Ale nie powiem, ze nie mam tak czesto... Sciskam i tulam mocno!
 
reklama
pok no i wszystko jasne;-)

Nie uwazam ze jestescie malointeligentne, tylko nie chce mi sie serio gadac o starankach, serio to tylko znosilam rozczarowanie kiedy @ przychodzila, a tak w ogole to dystans, duuuuzo dystansu i poczucia humoru, czarnego tez, do staran, dlatego nie chce mi sie pisac o powaznych waszych problemach i facetami itd, bo to sa smutne rzeczy i tyle
 
Do góry