reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
aerleda bo sie boje ze mnie pok przepedzi stad hahahahahah!!!!!!!!!!!! Chwilowo sie nie staram, to co mam tu pisac??? Nie rozstaje sie tez z facetem, nikt nie wystawia mi walizek za drzwi, psa tez nie mam, chomikow nie lubie,sa glupie,(sorry za to aerleda, ale wole szczury, to takie chomiki z ogonami i inteligencja);-)
:
A Ty głupia jesteś noo. Magda też się nie stara a jest z nami i co, nikt jej tu nie wyrzuca, a tym bardziej Pok.
A Pok musi się czasem na którejś wyżyć, no co Ty nie znasz jej :p
Właź tutaj i pitol o głupotach!
Mnie też powinna Pok zjechać, bo ja zaciążona i z wami siedzę i piszę i co, nikt się jeszcze (a szkoda) nie rzucił się o to :p
 
Cholero zmień ten suwaczek, wy nie byliście razem, tylko jesteście, ale macie chwilę oddechu.
Bo inaczej moja i Twoja kochana fasola da Ci kopa w dupę! I tyle będzie z ciocinej miłości!
 
reklama
Dzieczyny... Jak czytam te Wasze posty to aż się boję odezwać... Pewnie tez zaraz zjebkę dostanę

Jak mnie wk..... ta reklama Olaj co mi tu wyskakuje na pół ekranu... dziadostwo

Widzę że nowych fasolek brak wśród naszych staraczek....

Ale mam lenia ostatnio, masakra, powinnam pracę mgr pisać albo się uczyć a tak ładnie na dworku...
 
Do góry