reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Madziu...to troszkę inna sytuacja. Jestes z nami wspierasz nas . A czasem wchodzi ktoś kto juz jest w ciązy i ja też czuje sie czasem zła...bo my sie tu staramy ,badamy cykle itd a wejdzie ktos i mówi taaaaaaaadaaaaam mam fasolkę. Inaczej jak to nasza staraczka bo to napawa optymizmem i nadzieją ze i nam się uda. Są watki dla przyszłych mam....a my to starczki.:-)

Amalfi, Pok przynajmniej ma odwagę powiedziec to o czym inne tylko pomyslały... np ja.:zawstydzona/y:
 
reklama
pok , a po Twoim poście ja też czuję się trochę jak intruz.. bo nie staram się więc co tutaj właściwie robie..
A czemu czujesz się jak intruz? Jesteś z nami od dawna, może się nie starasz, ale fakt faktem, nie weszłam powiedzieć na forum staraczkowym o dwóch krechach.
Miło, że Lady się udało jest kolejna fasola ale miejsce do pochwalenia się kreskami to nie tu, jeśli ktoś faktycznie jest nowym.

Poza tyum ja nie chciałam tego mówić, ale Lady (nie obraź się kochana), napisała że starali się 3 miesiące i się zastanawiali czy coś jest nie tak. Pok stara się prawie 2 lata i co biedna ma powiedzieć? Takie trochę nie na miejscu było napisanie przez Lady, że trzeci cykl starań dopiero udany, a myślenie że coś nie tak jest.

pok hahahahahah Ty to umiesz po katach porozstawiac :-D
A Ty cicho siedź!!! Mogłabyś częściej się tutaj pojawiać i pisać tak jak kiedyś!! A teraz? Łaskawie skrobniesz coś na tydzień! Oż TYYY NIEDOBRA!!
 
AeI -chciala bym wierz mi zeby w koncu sie udalo zreszta zeby kazdej z nas sie udalo czas pokaze jakos sie nie nastwiam na fasolke jakas taka zrezygnowana jestem wiem wiem zle ale jakos nie umiem juz czekac na @ z mysla a moze jej nie bedzie juz jestem przekonana ze bedzie i nie nastawiam sie ze bedzie inaczej coz po takim czasie chyba kazdy watpi dla mnie pok jest mega dzielna tyle czasu a sie nie poddaje jedna fosolka mogla by teraz na nia pasc w koncu i forum by sie posypalo z fasolkami przelamala by bariere chciec to moc. pok ja za ciebie caly cza s&&& trzymam i nie puszczam nie dlugo nowy cykl i mam nadzieje ze sie uda
 
AeI -chciala bym wierz mi zeby w koncu sie udalo zreszta zeby kazdej z nas sie udalo czas pokaze jakos sie nie nastwiam na fasolke jakas taka zrezygnowana jestem wiem wiem zle ale jakos nie umiem juz czekac na @ z mysla a moze jej nie bedzie juz jestem przekonana ze bedzie i nie nastawiam sie ze bedzie inaczej coz po takim czasie chyba kazdy watpi dla mnie pok jest mega dzielna tyle czasu a sie nie poddaje jedna fosolka mogla by teraz na nia pasc w koncu i forum by sie posypalo z fasolkami przelamala by bariere chciec to moc. pok ja za ciebie caly cza s&&& trzymam i nie puszczam nie dlugo nowy cykl i mam nadzieje ze sie uda

Kochana miej takie nastawienie i tam już fasola u Ciebie pracuje!!

No wiesz, że zawsze utulam Cię jak coś będzie nie tak :-)
 
chciala bym nic wiecej juz nie oczekuje to chyba jedno z moich najwiekszych marzen i dazen do celu inne plany marzenia albo sie zrealizowaly albo poprostu sa gdzies w dali do zrealizowania na pozniej. oby sie udlao a wtedy laski bez obrazy ale najwiecej fluidkow dostane odemnie pok i iwasek:p;-) a dla was tez bym wyslala ale najwiecej dla pok bo ona musi w koncu byc mamusia
 
aerleda bo sie boje ze mnie pok przepedzi stad hahahahahah!!!!!!!!!!!! Chwilowo sie nie staram, to co mam tu pisac??? Nie rozstaje sie tez z facetem, nikt nie wystawia mi walizek za drzwi, psa tez nie mam, chomikow nie lubie,sa glupie,(sorry za to aerleda, ale wole szczury, to takie chomiki z ogonami i inteligencja);-)

magenta to Ty zaciazylas:szok:???? Przeoczylam to chyba:szok:
 
Nie tylko pok o tym mówiła, ostatnio też padł taki temat, że to jeszcze bardziej przygnębia, jak para stara się długo i nie może zaskoczyć a wchodzi ktoś i pisze,że zafasolkował. Tak samo było o dziewczynach które ruchają się po kątach oddają dzieci do adopcji, albo gdzieś porzucają ( o tych drastycznych nie pisze). Tak prawda ,że zdarzają się takie sytuacje, ale nikt nie móił ,że będzie łatwo.

Ja jak czytam ile się staracie, też chciałabym sprawdzić ile u mnie będzie to trwało, ale przede mną kilka innych ważniejszych spraw jak znalezienie pracy. Ale mam nadzieję,że przyjdą jakieś świeżaki, które będą i mnie dopingowaĆ :-)
 
Mag ja czterema łapami sie podpisuje pod tym... Pok i Asiołek to nasze staraczki którym najbrdziej kibicuję. Naczekały sie na swoje fasolki.
Oczywiście kciuki trzymam za wszystkie!

Magda jakos tak wychodzi ze jak nie chca to mają a jak człowiek się stara to doopa blada. Ty będziesz tak obkuta i zafluidkowana że załapiesz szybciutko hehehe.
I spokojnie..ja tu troszke posiedzę :tak:;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Iwasek też tak mysle, odrazu jak pod mikroskopem wyłapię najsilniejsze żołnierzyki :-D komórkę jajową też nastawie ;-) jeszcze facet nie zdarzy dojśc a ja już będę zafasolkowana :-D
 
Do góry