reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

pok widzisz jaka ja dobra jestem dla Twojego zdrowia ;-) nie martwisz się czy zaciążyłam ;-) dbam o Ciebie najmocniej jak potrafię ;-) tam w rozmowie z Tym u Góry mówiłam,żeby wam Dinozaurkom dał tą fasolkę ;-)
 
reklama
hahaha! Magda nawet nie wiem czy za to dziekowac, bo Tobie fasolki tez zycze, mimo ze warunki masz niesprzyjajace ;-)
 
Magda... ja tez przez te swieta tak stojąc grobu Chrystusa oddałam mu te nasze starania z prosbą o siłę i nie tracenie nadzei w szczegolnosci dla tych wytrwałych...mam nadzieje ze to choc trochę pomoze...wierze w to ale to moja osobista wiara,wiec kazdy podchodzi to tego po swojemu:)

i tak sobie myslałam,ze niektórzy nie mają niczego ( pracy,mieszkania,dobrej sytuacji finansowej) a mają upragnioną fasolkę i to szybciutko
a niektórzy mają wszystko ( co powyżej) a fasolki brak...mimo chęci,staran,mozliwosci,wyczekiwań

i teraz pytanie w której grupie ja czy ty chciałabys sie znależć....
zawsze było to stanowisko za rozsądkiem...czyli chociaz dobra praca i wtedy fasolka...ale teraz to juz sama nie wiem...
lata lecą,warunki u wszystkich podobne,chcei niby brak...ale ....
 
Ostatnia edycja:
Ja mu paluszkiem pogroziłam,żeby mni fasolki nie wpychał i żeby się czasem nie pomylił z tymi bocianami ;-)

mnie nie macie co życzyć fasolki ;-) moje dziecko rodzi się na poczatku maja ;-) więc w okolicach sierpnia będę mieć małe co nieco ;-) to znowu odsunę od siebie myśli ciąż :-)
 
Hej dziewczyny... matko jestem tak zmęczona, że coś...! nienawidzę mpk, nienawidzę długich nudnych wykładów i nienawidzę dusznego powietrza! coś strasznego. Taka skonana jestem, a wiem, że muszę zabrać się za sprzątanie kuchni po świętach no i za bransoletki...
Swędzą mnie powieki, chyba pójdę do dermatologa. Myślałam, że samo przejdzie, ale jest gorzej, do tego pieką mnie oczy...
 
pok - co do zazdrosci ze nowe nasze kolezanki wchodza do nas na forum i rach ciach i sa mamusiami ja tez mam czasem straszne mysli zazdrosci w koncu troszke tez sie staram ciebie to po calej lini podziwiam ja zapewne chwila moment rok stuknie jak nic i potem kolejny. jakos nie wierze ze jakos szybko sie to uda nie wiem czemu ale jakos wiara mnie w to opuscila:zawstydzona/y:
 
oj Madzia madzia poczekamy zobaczymy po kilku miesiacach latach kazdy chyba traci wiare ze moze sie spelnic jego marzenie... ale wiesz co ci powiem cos czuje ze twoj eks pojawi sie w drzwiach z zareczynowka i bedziecie jeszcze razem jak dasz mu szanse:p
 
Na pierścionek by mnie nie wziął ;-) ja już swój prezent sama sobie kupię ;-) naczekałam się to na urodziny sama sobie prezent sprawię najwspanialszy na świecie ;-)
 
reklama
Często jest tak że dziewczyny które podejrzewają że mogą być w ciąży szukają w necie info..i trafiają do nas.
Ja wierzę że nam się uda ;-) Cierpliwośc musi być nagrodzona ...w końcu .
 
Do góry