reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Zamierzam się wybrać, ale to dopiero po weekendzie majowym. Jak będę na wizycie u mojej ginki to poproszę ją żeby sprawdziła i od razu poproszę o skierowanie na usg, choć pewnie sama mi da. Ja zrobię usg u siebie w klinice więc może nawet uda się tego samego dnia. Ale to nie zmienia faktu, że jeszcze chwilkę się muszę podenerwować:-(Mam nadzieję, że to co tam jest nie jest złośliwe i łatwe do wyleczenia.
 
reklama
Asiol, spokojnie, na pewno nic strasznego się nie dzieje

Soglam, bo ja dziś zakręcenie tłumaczę. Chodziło mi o to, czy faktycznie chcesz tak mocno mocno dziecka, bo co będzie jak będziesz musiała leżeć i wtedy nie pójdziesz do pracy. Ale tak sobie teoretyzuję :)
 
witam jak zwykle jak nadrobię was to was nie ma :-(
ja dzisiaj mialam dzien zabiegany w pracy pelno pacientów bólowych a potem po pracy cos zjesc i do lekarza od chorob metabolicznych bo odchudzam sie od roku pod kontrola jestem i schudłam prawie 10 kilo i stoje na tej wadze juz 3 miesiace bo malo ruchu mialam a po lekarce na poszukiwanie papieru na prezent dla siostry bo w piatek ma urodzinki 30te :-) i pozniej zrobilam kolacyjke i do was przyszłam :-)
A ja sie strasznie zdziwilam w sobote rowno 28dc dostałam okres ale bez bólu i dzis sie skonczyl ale nic mnie nie bolalo jak nigdy czy to normalne a tak malo lecialo ze myslalam ze plamienie a nie okres wiec zrobilam test ale niestety jedna krecha... ale zaczynamy z mezem niedlugo starania :-) milego wieczorku i staranek :-)
 
Moje drogie panie-dobranoc:-)Jutro mam mnóstwo pracy więc uciekam zregenerować siły, choć mój L. wspomina coś o przytulankach więc....biegnę;-)Miłej nocy wszystkim życzę :-)
 
Witam :) dziś ładna pogoda sie szykuje :)
Asiol bez paniki pewnie nic nie ma, ja bylam na usg piersi bo mi sie zdawalo ze tez cos mam okazalo sie ze to po prostu gruczoly sa jako nieroznomiernie ulozone ale wszystko jest ok :)
 
Hej kobitki... no i znów sie pogubiłam na tym forum eh... może jak znajde więcej czasu to was nadrobie.

My z moim intensywnie działamy. Na weekend majowy wyjeżdżamy, mam nadzieje ze nie przegapimy owulacji;-). Nie bedzie mnie kilka dni bo w piątek ruszamy a wracamy dopier we wtorek. Bede tesknic za wami, ale wróce to nadrobie. A jak narazie do piątku zostaje z wami BUZIOLE!!!
 
czesc kobietki u mnie tez piekna pogoda od samego rana slonko swieci cieplo nareszcie wiosne widze tutaj szwecja woiosna i latem jest piekna a zima brrr masakra. musze wam to powiedziec bo nie wytrzymam... wczoraj moj ukochany po przytulaniu wyjechal mi z tekstem... jestes w ciazy... ja wielkie galy na niego bo przeciez dopiero wczoraj owu byla hehe zapytalam go dlaczego tak sadzi odpowiedzial mi ze jestem jakas inna w srodku:-D ze bradziej ciasna ze czul fasolke w srodku hehe jestes goraca i bardziej mokra niz normalnie :-) ja sobie tak lerze z pupa do gory smieje sie z niego drapie po pleckach i zasnal przytulony. a rano przed wyjsciem do pracy pyta mi sie kiedy teraz mam miec okres i czy ma mi kupic test ciazowy bo mu sie wydaje ze bedzie mila niespodzianka. on to ma wejscia.
Dotka a u ciebie jak tam?? zero @ wrednej??

Asiol a moze to fasolka?? i dlatego piersi bola?? napewno to nic zlego nie ma co sobie wmawiac odrazu czarnych scenariuszy ... ja mialam tak jak dotka poszlam na usg bo tez niby cos mialam i sie okazalo ze to gruczoly i przed @ one mi sie powiekszaja wraz z piersiami

Madzia a ty jak tam?? Jak tam samopoczucie??
 
Ostatnia edycja:
Mag to fatastycznie że tak to wyglada ! Widać że mu zależy i się stara być na "bierząco".:-)
Basati miłego odpoczynku..działaj działaj .


Hey! :-)

Ja miałam dzisiaj bardzo cięzki dzień i tak jak dagne jeździłam mpk... mam serdecznie dość..

Ja dzisiaj 19 dc dalej sutki bolą i piersi po bokach..@ ma być 7 maja a sutki bolą mnie już jakieś półtora tygodnia jak nie dłużej.. eh strasznie to drażniące jest..

Oby nie przylazła..oby nie przylazła.. ;-)

A Wam powiem, że jestem strasznie wystraszona - od jakiegoś czasu (może ze 2-3 tygodnie) podkuwa mnie coś w lewej piersi z boku (tzn. w sumie boli jak dotykam, tak to nawet nie wiem, że mam jakąś dolegliwość). To jest taki bój jakbym się tam uderzyła, jakbym miała siniaka. Obmacałam się z każdej strony (zresztą ja się badam sama), mój L. mnie obmacał i oboje nic tam nie wyczuwamy ale pobolewać pobolewa. Kobiety ja jestem przerażona, ja już mam przed oczami czarny scenariusz :-(
Asiołku zrób sobie to prześwietlenie jeszcze przed weekendem bo nie odpoczniesz tylko będziesz myślała. Tez czasem mam takie dziwne bóle ale znam przyczynę .
Wszystko jest ok nie martw się;-)
 
reklama
Magenta Twoj chyba jakas metamorfoze rzeszedl :)

U mnie dalej cisza, @ brak, sluzu jest dalej i cycki chyba mnie bola bardziej niz wczoraj
 
Do góry