reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

a ja posprzatalam troszke mieszkanko poprasowalam i teraz ide sie wypachnic troche wykapac i odpicowac w cos sexi a potem poczekam sobie na mojego m i na jakies przytulanko go namowie hehe
 
reklama
Odczytałam się... O rany, dziękuję wszystkim za miłe słowa. Wróciłam niedawno z pracy z umową na stałe i z podwyżką :) I z przykazaniem od szefowej nie martwić się pracą i leżeć :)
Soglam, wydaje mi się, że zawsze lepiej mieć pracę, niż nie mieć, bo jak partner straci to co będzie? I zastanów się, czy faktycznie chcesz, bo co będzie, jak każą Ci leżeć. Przepraszam, że ja tak czarno widzę, ale trzeba się nad wszystkim zastanowić, a jak wiesz, że nie chcesz się nudzić i chcesz pracować, to może warto się zastanowić właśnie, a co by było, jakby.
 
Sil zazdroszczę takiej szefowej naprawdę ! jak kiedyś ktoś powiedział, z latarką takiej szukać ;-)

więc teraz leż, odpoczywaj mów do brzuszka ;-) i do nas zaglądaj ;-) i TYm tyranozaurom i pterodaktylom fluidki przesyłaj ;-)
 
Sil dobrze ze masz takie szefostwo...najwazniejsze zeby się nie martwic...
niestety niewiele zrozumiałam z twojej wypowiedzi...
lepiej miec prace ale mam się zastanowic czy chce a na koncu co by było gdyby skoro chce pracowac??hmmm chyba z mysleniem dzisiaj ciężko:)
jasniej proszę:)
 
Hey! :-)

Ja miałam dzisiaj bardzo cięzki dzień i tak jak dagne jeździłam mpk... mam serdecznie dość..

Ja dzisiaj 19 dc dalej sutki bolą i piersi po bokach..@ ma być 7 maja a sutki bolą mnie już jakieś półtora tygodnia jak nie dłużej.. eh strasznie to drażniące jest..
 
A Wam powiem, że jestem strasznie wystraszona - od jakiegoś czasu (może ze 2-3 tygodnie) podkuwa mnie coś w lewej piersi z boku (tzn. w sumie boli jak dotykam, tak to nawet nie wiem, że mam jakąś dolegliwość). To jest taki bój jakbym się tam uderzyła, jakbym miała siniaka. Obmacałam się z każdej strony (zresztą ja się badam sama), mój L. mnie obmacał i oboje nic tam nie wyczuwamy ale pobolewać pobolewa. Kobiety ja jestem przerażona, ja już mam przed oczami czarny scenariusz :-(
 
Asiolku, jaki czarny scenariusz?? :) macaliście oboje, więc pozostaje tylko diagnoza lekarska, ale myślę, że nic tam nie ma :)
A ja za radą Pani farmakolog w aptece kupiłam Falvit mama. Od wczoraj jestem osłabiona i głowa mnie boli bardzo. Więc oprócz kwasu foliowego (Femibion) łykam od dziś też to :) mam nadzieje, że miną mi bóle. Coraz bardziej myślę o pierwszej wizycie u gina. Nie mogę się doczekać, bo w sumie to oprócz poprawnej bety, to nic innego nie wiem...
 
No niby macaliśmy ale lekarzami nie jesteśmy, a skoro boli już jakiś czas to pewnie coś tam jest :( Węzły to nie są bo byłyby powiększone, myślałam, że może mięsień naciągnęłam, ale bolał by mnie tyle czasu? Aż mnie głowa boli od tego wszystkiego. Jak nie urok to sr...a:wściekła/y::-(
 
reklama
Asiol idz na usg piersi i bedziesz miec pewnosc a nie kosztuje wcale tak wiele, chyba ze zapiszesz sie na nfz ale to bedzie trzeba pcozekac troche
 
Do góry