reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

a co do mojego testowania, to zaczyna mi sie @ juz od wczoraj, wiec jutro pewnie przyjdzie na całego, a jak nie to zrobie TC

Trzymam kciuki, żeby to było tylko lekkie plamienie, żeby sobie @ poszła na długo!
Myślałam, że jak pojadę na obiadek to później będę długie godziny nadrabiać zaległości a tu dziś pustki, wszystkie świętują :)
 
reklama
to tak samo jak ja, wlasnie wrocilismy z urodzin babci i myslalam, ze bede miala z pol godz. nadrabiania ;-)

no, laseczki, szybciej przechodzic na te prawa strone, raz, raz:rofl2:
 
my mamy takie plamy...
mamy oboje wolny weekend od czw do niedzi u teścia siedzimy, na szczęście wzięłam neta ze sobą to czasem do was zajrzę
ja dostałam od kogoś z was zaproszenie do grupy g girl czy jakoś tak ale nie mam uprawnień żeby się w niej poruszać chociaż przyjęłam zaproszenie..
nie wiem co z tym cyklem będzie tzn czy będą jakieś skutki bo chyba nie mam owulki...
 
Dobry wieczór dziewczyny:-)

Chciałam zobaczyć czy sa kolejne fasoleczki? ja trzymam cały czas moooocno kciuki za Was!!!!!!!! musi się udać:-)

Cześć szczęściaro :-) a my czekamy na jutrzejszy (potwierdzajacy) test Pauliny:-) no i oczywiście czekamy na następne tesciory :) A Ty jak się czujesz?? i kiedy masz wizytę u lekarza?
 
to trzymam kciuki za Paulinę!!:-) ja mam wizytę jutro o 10, wiem, że nic nie zobaczę jeszcze ale przynajmniej się uspokoję i wypytam lekarza o wszystko! czuję się dobrze, prócz bolących piersi ale da się wytrzymać i takim dziwnym bólu brzucha. Ogólnie to jestm przeszczęśliwa i życzę Wam wszystkim szybkiego zafasolkowania!!! musimy się spotkac na lipcówkach!!!!!
 
hehe nie ma co marudzić:-) ja mam ciągle taki głupie uczucie,że zaraz dostanę @ i ciągle mi mookro, normalnie przepraszam za dosłowność ale na brak śluzu nie moge narzekać:-)
ale byłoby fajnie, gybyście wszystki w jednym czasie zafasolkowały i miałybyśmy dzieciaczki w jednym wieku!!!! super by było!!! ja trzymam moooocno kciuki:-)
a Ty kiedy testujesz? bo masz znaki zapytania...
 
reklama
No właśnie tego to najstarsi górale nie wiedzą :-) ja teraz mam 38dc, ale cykl już na straty spisany, więc nie ma co testować. Chciałam się wybrać do ginka, żeby @ wywołać, ale wizytę mam dopiero 23.11 a do tego czasu to na bank dostanę...
Szkoda gadać... no trudno nie ten to następny:)
 
Do góry