reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

hej kobietki.ja planow co do weekendu za b. nie mam.dzis idziemy na obiad do tesciowej a jutro pojezdzimy po sklepach, zeby rozejrzec sie za prezenatmi swiatecznymi. troche ich mamy do zrobienia wiec powoli zaczniemy cos kupowac, bo tak przed samymi swietami nie lubie robic zakupow.co do wozkow to widze, ze jestescie ekspertkami.ja na razie sie tym nie interesuje ale milo czyta sie wasze opinie na ten temat.jak mialabym kupowac teraz wozek to mysle, ze koloru zielonego, granatowego lub fioletowego.tyle na razie wiem.
weszlam na ta wasza nowa grupe, bedziemy sie jej trzymac, czy probujemy innej?a tu tez zostajemy?
ja mam dzis 16 dc, temp. dalej 36,4.wiec u mnie na razie bez zmian.jutro popoludniu chyba zrobie test owulacyjny, zeby sprawdzic czy ta owulka jest blisko czy daleko.
 
reklama
Dziwne to wszystko tam ja wole pisac chyba tu

brzuch mnie boli znow dzis dopiero 7dc mam nadz ze owulka nie jest tak szydko czytalam ze nieraz sie tak zdarza przy krotkich cyklach,moglam kupic testy owu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja już wróciłam z obiadku :) u teściów zawsze jest śmieszna kolejność, bo najpier dają ciasto z kawą, a potem po jakimś czasie obiad. Jakbym tak zjadła tylko kawałeczek ciasta to był by spokój, a tak wpierdzieliłam mega wielki kawał krówki i obiadu prawie nie tknęłam. Co do zaproszenia na prywatne forum to nie dostałam nic:(
 
to sobie sama wejdź :) bo ja nie dostalam a weszłam /;p
anna zobacz odrazu czy pisze u nas ze to forum prywatne ok?
 
znalazłam :-) ale nic nie widzę, więc jest prywatne :-) puk puk otwórzcie mi drzwi:-)

Jest napisane że muszę należeć do tej grupy żeby widzieć wiadomości. Ktoś mi wyśle zaproszenie czy jak tam wejść?
 
Ostatnia edycja:
bolder 3 spa.jpgbolder 3.jpg


hehe, udało sie dodać zdjecia - dzieki dziewczyny !!

lilou83 a co do skrętnych kół to w niektórych wózkach można je zablokować, wiec powinny sie zachowywac jak te nieskrętne ;) ale może sie myle, jak przyjdzie czas to poczytam o tym dokladniej


a co do mojego testowania, to zaczyna mi sie @ juz od wczoraj, wiec jutro pewnie przyjdzie na całego, a jak nie to zrobie TC
 
Ostatnia edycja:
ja tam nie jestem za wózkami 3 kołowymi, są niestabilne. Chociaż z drugiej strony ten ma podwójne koło przednie i dość duże.

Ja się nie spotkałam z takimi skrętnymi kołami, co by nie dało się ich zablokować.
 
Ostatnia edycja:
reklama
u nas leje,pogoda do bani...jestem ciekawa jaką temp będę mieć jutro?
ale pewnie mam podniesioną bo się źle czuje,gardło drapie..uuu i jakoś tak nie teges:/
m-sen daj cynk czy @ się rozkręci czy nie...
patrzę na listę a potem jestem ja:) ale nic z tego nie będzie,nie tym razem
 
Do góry