reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Magenta dzieki :* to musialby byc jakis cud chyba, 3 dni widzenia zeby sie wstrzelic w owu i ze pomimo slabego nasienia znalazl sie jakis dzielny jeden rycerzyk :D
 
reklama
Dotka musi tak byc:-) nie ma innej opcji hehe... moj facio wmawia sobie ze on ma slabe nasienie i dlatego nic nam nie wychodzi w maju jak bedziemy w pl to chce isc na badania nasienia i sie przebadac od a do z az w szoku jestem... a u mnie dzis chyba owu dzisiaj bo sluz sie pojawil hehe odpowiedni poped mi sie zalaczyl szyjka otwarta moze do wieczora poczekam za moim hehe i sie poprzytulamy. ale nie wiem czemu ale ostatnio juz zaczelam watpic ze nam sie uda w koncu tak jakos nadzieje mnie opuscila
 
Magenta bardzo bym chciala ale jak bedzie czas pokaze :)
Dobre podejscie ma Twoj chlop ze chce sie zbadac, nie wszyscy sa tacy chetni :)
A przypomnij ktory to wasz cykkl staran?
 
nasz cykl to hmm 9 cykl powoli wskakuje na 10 co rawda nie licze 2 pierwszych gdzie byl istny spontan bez niczego taki przygotowawczy hehe

no stwierdzil ze on chcial bym wiedziec czy z nim sie tez nic nie zmienilo
 
Asia, dzieci Mikołajem straszysz ;-)

dziewczyny potrzebuje stronki gdzie mogłabym te temperatury zapisywać ;-) wiem że jest to 28dni, ale na początek chciałabym coś bezpłatnego.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry