reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Mag wiem tylko że nigdy nie zapisywałam sobie i nie wiem :angry: co do wiesiołka to zamierzam dopiero brać od nowego cyklu.
 
reklama
1. dlugosc cykli do tej pory (srednio) prawy janik zawsze 27 dni lewy (ten cykl ) 28-31 dni
2. ktory to dc 23
3. kiedy byla owulacja i na jakiej podstawie ja stwierdzasz. narastający przez dwa ból jajnika i 18 mega mocy i wzrost temp.
4. jaka dlugosc ma Twoja faza lutealna. nie mam pojęcia:zawstydzona/y:

no to wychodzi, ze @ bedzie w niedziele/poniedzialek. a temp jak na II faze bardzo ladna. Nie uznalabym tego jeszcze za spadek. jak sie zrobi 36,7 to wtedy bedziemy mowic o znaczacym spadku :)
a swoja droga widzialam na FF wiele wykresow zaciazonych lasek, ktorym przed @ spadala a potem dzien przed @/dzien po nagle w gore hop i fasolka :)
 
Iwasku - hmm to jesli wiesiolek bedzie na ciebie dzialal to sluzu bedzie wiecej nawet przed sama @ i moga tez u ciebie sie pojawic takie skurcze macicy i owulke bradziej poczujesz ja np tak mam co prawda nie mierze tempki bo jakos sie zabardzo spinam na tym i za duzo mysle o fasolce teraz nawet sluzu i szyjki nie sprawdzam

AeI- no i bym zapomniala mialam napisac sliczny brzusio zazdroszcze normalnie tez taki chce:p ja narazie moge sie wam pochwalic ze przytylam 1,5 kg:) i jestem z siebie mega dumna. oby bol glowy nie nadszedl i nudnosci tez odpuscily
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczęta:)

Już nawet nie nadrabiam bo nie ma sensu, ale z tego co się zorientowałam to Slim ślicznie beta przyrsoła i ciąża się dobrze rozwija:) to bardzo miła poświąteczna wiadomość:):)
Trzymam oczywiście kciuki za dotkę, bo na tyle ile udało mi się wyłapać testy z I kreską ale @ brak...
A ja czekam na 29.04 ale test będzie tylko dla formalności, nie czuję, żebym była w ciąży zadnych objawów, starania też były takie w kratkę, bez patrzenia w kalendarz i coś mi się wydaje ze te najlepsze dni ominelismy więc nie ma co...ale test zrobie, a co;):)
 
AeI- no i bym zapomniala mialam napisac sliczny brzusio zazdroszcze normalnie tez taki chce:p ja narazie moge sie wam pochwalic ze przytylam 1,5 kg:) i jestem z siebie mega dumna. oby bol glowy nie nadszedl i nudnosci tez odpuscily
Ja na razie nie wiem ile przytyłam czy w ogóle waga się ruszyła. Na ostatniej wizycie u gin wyszło, że w ciągu 2 tygodni schudłam kilo, przez dzieciątko moje :-) (co mnie z resztą po cichu zadowala)
 
AeI- ty mi nie chudnij babo:p jestes sliczna hehe nie dobijam cie ale moja kumpela tez tak miala na poczatku ciazy jak ty chudla wymiotowala itp a po ciazy jak juz urodzila to przytyla kolejne 15 kg:p ale to od hormonow po ciazy miala zaduzo meskich czy cos
 
no to wychodzi, ze @ bedzie w niedziele/poniedzialek. a temp jak na II faze bardzo ladna. Nie uznalabym tego jeszcze za spadek. jak sie zrobi 36,7 to wtedy bedziemy mowic o znaczacym spadku :)
a swoja droga widzialam na FF wiele wykresow zaciazonych lasek, ktorym przed @ spadala a potem dzien przed @/dzien po nagle w gore hop i fasolka :)

tak właśnie sobie wyliczyłam że między 4 a 6 powinna sie przypałętać @;-)
Chciałabym zeby znowu jakaś nasza staraczka zafasolkowała...zawsze jakoś humor mi sie poprawia ;-)
Pok...Twoja kolej!

Mag a jak tam u CIebie..u Was. Stara sie ta Twoja połóweczka?;-):-)
 
reklama
Iwasek Pok Dotka i Asiol ;-) teraz pora na Was ;-) bo widzę ,że niektóre z Was za bardzo się do wątku " dinozaurowych staraczek" przyzyczajają ;-)
 
Do góry