reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Asiol widzialam ze na all sa, nic poczekam i tak nic innego mi nie pozostaje
Ja chyba będę je sobie zamawiała.

A my wczoraj byliśmy u przyjaciół zobaczyć wreszcie ich miesięczną córeczkę-ależ się zakochałam:-)Mojemu L. się troszkę smutno zrobiło, że my jeszcze takiego skarbeńka nie mamy:-(Mam nadzieję, że do końca tego roku uda nam się zobaczyć na teście II kreseczki :-)
 
Każdej z nas sie uda! Bedziemy miały nasze
kopianiemowle2.gif
 
Ostatnia edycja:
Iwasek, a no wróciły w odmienionym stanie.. spr ile byśmy byli ze sobą a suwaczek @ jest nowy. Tak walnęłam te 45 dni.. bo nie wiem ile będzie trwać., Strasznie mi się dotki suwaczek podoba, ale ja ani nie znam długości cyklu, ani nie znam terj fazy L.
 
tak właśnie sobie wyliczyłam że między 4 a 6 powinna sie przypałętać @;-)
Chciałabym zeby znowu jakaś nasza staraczka zafasolkowała...zawsze jakoś humor mi sie poprawia ;-)
Pok...Twoja kolej!

Mag a jak tam u CIebie..u Was. Stara sie ta Twoja połóweczka?;-):-)

ja jestem coraz blizej odstawienia wszelkich witamin, castagnusow, forum i kilka miesiecy odpoczac.
na mnie w tym cyklu nie liczcie. beta negatywna. @ za 3-4 dni
 
AeI- ty mi nie chudnij babo:p jestes sliczna hehe nie dobijam cie ale moja kumpela tez tak miala na poczatku ciazy jak ty chudla wymiotowala itp a po ciazy jak juz urodzila to przytyla kolejne 15 kg:p ale to od hormonow po ciazy miala zaduzo meskich czy cos
Ale ja nie mam nic przeciw chudnięciu, naprawdę bo i tak muszę, stawy mi wysiądą w wieku 30 lat jak się nie zabiorę za siebie. Dlatego też dziecko jeśli będę mogła będę karmić piersią jak najdłużej :-)
Potem z resztą facet mój zapowiedział mi, że się za mnie zabierze po porodzie XD
Ja muszę schudnąć kilka....dziesiąt kg niestety.

Madziu zmień tego drugiego suwaka, nie ma być, że byliście razem!!!!!!! Aaaaa normalnie zlokalizuje jakoś tego Twojego M. i w pyska mu dam, żeby zabrał się za Ciebie!
 
Może faktycznie psychiczne i fizyczne odpuszczenie pozytywnie wpłynie i cos sie zmieni.....ale odpuścić forum?????? Pok....:-(

O tym samym pomyślałam..ten suwaczek Madziu będzie Ci tylko niepotrzebnie przypominał...
 
Dotka- mam nadzieje ze to fasolka tak skromnie daje o sobie znak i cichutko zawitala a testy byly felerne;-) mam nadzieje ze ci sie udalo

Iwasku - co do mojej drugiej polowki to stara sie jak narazie to on sie stara a ja sie obija i korzystam a co bedzie dalej to czas pokaze...

Pok - od nas chcesz odpoczac?? w sumie tez czasem tak sobie myslalam bo same sie bardziej nakrecamy i wmawiamy ale same chyba bardziej to przezywamy niz tutaj wygadujac sie nam wszystkim na raz:p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie laseczki no dobra przyznam sie długo mnie tu nie było ale tez sie nie doczytałam ze ktos za mna tesknił.....Ten moj buwaczek chyba cos nie przedstawia wszystkiego tak jak ma byc bo od kilku dni mam sluz kłucie w podbrzuzu i zapowiada sie ze mam dni płodne wiec sa dni na przytulanki.
Koło mojej pracy bedzie 3 maja autobus w ktorym mozna oddawac krew i zawsze jak była okazja to robiłam a teraz jak staram sie o fasolke z nadzieje ze w tym cyklu sie uda to nie wiem czy moge oddac krew....
 
Do góry