reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Nie no nie zamierzam przestać z Wami pisać ;-) muszę tu być dopóki nie poczujesz kopniaków dziecka swojego :-D potem rozważę odejście ze staraczek haha ;-)


co do chłopa , nie rozważam powrotu, chcę być sama..
 
reklama
hej laski :-)
madzia poczekaj niech troszke zadziala moze mamusia nie bedzie tak wazna jak ty!! oby!!
pok nareszcie sie pokazalas:-p bo juz myslalam ze nas zostawilas;-)
a mnie dzis jajniczek zaczal ciagnac i to mega.
wczoraj sobie poplakalam na usta usta hehe i jakos mnie zszokowal serial:zawstydzona/y:
Dotka - &&&& mocno trzymam i za wszystkie testujace

iwasku a bierzesz olejek z wiesiolka??
 
Ostatnia edycja:
Norma temp. to 36,5 ;36,6 co do @ miałam 4.04 a teraz..nie mam pojęcia bo coś mi się lewy jajniczek opóźnił i zamiast 28 dni (jak zwykle) miała @ po 31 więc nie mam pojęcia jak się zachowa w tym cyklu. Prawy jak w zegarku 27 dni i @

I co Pani o tym sądzi;-)

aaaaaaaaaaa i dołączam się.. Magda dostaniesz kopa w zadek!

nic z tego nie rozumiem :)
mi trzeba łopatologicznie - napisz mi:
1. dlugosc cykli do tej pory (srednio)
2. ktory to dc
3. kiedy byla owulacja i na jakiej podstawie ja stwierdzasz.
4. jaka dlugosc ma Twoja faza lutealna.

I faza cyklu moze miec rozne dlugosci ale lutealna jest z grubsza zawsze taka sama. Ja wiem kiedy bede miala @ dopiero jak potwierdze owu - wtedy maks 14-15 do przodu bedzie okres.
A kiedy Cie ciagaly jajniki ciągną to mnie nie interesuje, bo to nie jest znak niczego. Moga Cie ciagnac w rozne dni cyklu z roznych powodow a czasem moga to nawet nie byc jajniki.


hej laski :-)
madzia poczekaj niech troszke zadziala moze mamusia nie bedzie tak wazna jak ty!! oby!!
pok nareszcie sie pokazalas:-p bo juz myslalam ze nas zostawilas;-)
a mnie dzis jajniczek zaczal ciagnac i to mega.
wczoraj sobie poplakalam na usta usta hehe i jakos mnie zszokowal serial:zawstydzona/y:
Dotka - &&&& mocno trzymam i za wszystkie testujace

ja bym Was miala zostawic?! matko co za pomysl! :)
pamietaj kochana, ze ciagniecie jajnika o niczym moze nie swiadczyc. Napisalam juz wyzej...
 
u mnie dzis 14 dc jesli bedzie ok wszystko z cyklem i nie zrobi mi zadnego focha i bedzie 28 dni to moze owu sie zbliza bo u mnie rowno po 14-15 dniach jest @ ale mogla sie przesunac z wczesniejszych nerwow ale hihi ostatnio co 2 dni sie przytulamy ale i tak na fasolinke sie nie nastwiam
 
1. dlugosc cykli do tej pory (srednio) prawy janik zawsze 27 dni lewy (ten cykl ) 28-31 dni
2. ktory to dc 23
3. kiedy byla owulacja i na jakiej podstawie ja stwierdzasz. narastający przez dwa ból jajnika i 18 mega mocy i wzrost temp.
4. jaka dlugosc ma Twoja faza lutealna. nie mam pojęcia:zawstydzona/y:
 
Mineralna te suwaczki troszkę kłamią i tak jak Dagne wspominała są dla orientacji, bo opis rozwoju się zgadza. Parametry jakie podaje już nie :p
Moje dzieciątko 18 kwietnia mierzyło tyle ile by mierzyło wg suwaczka 2 tygodnie do przodu. Nie patrz na to jakie wymiary daje suwaczek, słuchaj lekarza!!
 
reklama
Do góry