reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Dzień dobry:)
Mineralna, sądzę, że lekarz raczej się nie pomylił, dokładnie mierzy i liczy używając usg. Może to wynkikać z tego, że w różnym stopniu dzieciaczki się rozwijają, w różnym tępie. Na pewno wszystko jest ok, bo nie ma jakochś większych norm w początkowych tygodniach. A suwaczek jest tylko orientacyjny, nie zawsze tak musi być jak pod nim pisze:) Głowa do góry :) zaufaj ginowi :)
Spójrz na mój suwaczek: jestem w ciąży podobnej długości, a na moim już pisze 4-6mm :) no stress :)

Ok ja lecę na wykłady:) do potem :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mnie wczoraj zastanowił śluz...sprawdzam co wieczór i nigdy nie miałam czegos takiego. Konsystencja bardzo spójna i przeźroczysto biała nie rozciagliwa . Zastanawiam się co to może być. Wieczorem zmierzyłam tem. i było 36,85 więc raczej nisko. Miała któras z Was coś podobnego?

Miałam kiedyś identycznie, też nie wiedziałam co to. śluz ten miałam z tydzień przed owulacją. No a jak u Ciebie, który dzień cyklu to niewiem!


A i dziewczyny która z was brała Clostylbegyt? czułyście że wasze jajniki zaczęły pracowac??? Dajcie znac!
 
Ostatnia edycja:
Miałam kiedyś identycznie, też nie wiedziałam co to. śluz ten miałam z tydzień przed owulacją. No a jak u Ciebie, który dzień cyklu to niewiem!

Ja owulkę miałam 18.04 bo tempka skoczyła i utrzymuje się . Nie miałam jeszcze czegoś takiego dlatego sie zastanawiam. Oczywiście nie nastawiam się na fasolke. Zresza zero bólu piersi wrazliwości sutków itd. dziwne dziwności.. ;-)
 
chciał drugą szansę, mówił,że jest zaskoczony, że się nie spodziewał ,że będę chciała to zakończyć.. jak się pakowałam, to nie mógł patrzeć, mówił,że to był najcudowniejszy rok jego życia.. że może byśmy jeszcze spróbowali, popłakaliśmy się obydwoje ( w sumie mną bardzo wstrząsnęło, bo nie widziałam,żeby M. uronił choć łzę, nawet na pogrzebach nie płakał..) zapytał, czy napewno dam sobie radę, może żebym zostawił choć część rzeczy, żebym wzięła jutro ale mimo ,że było cholernie ciężkie.. nie dałam po sobie tego poznać i wzięłam wszystko.. napisał potem sms.. że nie może się z tym pogodzić i tak tego nie zostawi.. że bardzo mnie kocha itp.

i co Ty na to??


Mnie wczoraj zastanowił śluz...sprawdzam co wieczór i nigdy nie miałam czegos takiego. Konsystencja bardzo spójna i przeźroczysto biała nie rozciagliwa . Zastanawiam się co to może być. Wieczorem zmierzyłam tem. i było 36,85 więc raczej nisko. Miała któras z Was coś podobnego?

a ktory to dc (i jak dlugie masz cykle?)? Jesli przed owu, to bardzo wysoka temp, jesli po owu - ja nigdy takiej nie mialam :) maks 36,6 )36,8 jak bralam progesteron). Czemu mowisz, ze niska?
A sluz moze byc rozny w roznych cyklach i w rozne dni, zalezy od diety, tego ile pijesz, stresu - to wszystko przeklada sie na hormony a one na sluz.

A i dziewczyny która z was brała Clostylbegyt? czułyście że wasze jajniki zaczęły pracowac??? Dajcie znac!

odpisalam ci na watku Clo :) sama nie bralam ale czytam dziewczyny na watku wspomagaczowym regularnie i widze, ze jedne czuja inne nie czuja i nie przeklada sie to na skutecznosc leku.
 
Pok miałam owu 18 a temka przez swięta 37 lub 36,9 dlatego uwazam ze zaczęła spadać. W święta (co prawda na innym termometrze) było 36,7 a wczoraj w domku znowu ciut wyższa. a ten dziwny śluz...zgłupiałam.
Raczej stres bez wzlotów...dieta też raczej bez zmian. Wszystko jak przez kilka ostatnich cykli
 
Ostatnia edycja:
na innym termometrze sie nie liczy. trzeba caly cykl tym samym.
owu mialas 18 kwietnia ale ktory to teraz dzien cyklu i kiedy powinnas miec @? I jaka jest Twoja srednia temp przed owulacja?
 
pok nie wiem co mam myśleć, narazie odpuściłam, zobaczymy co będzie, ale wczoraj przeprowadziłam jedną z poważniejszych rozmów w swoim życiu. I jego tez nie widziałam nigdy takiego zawiedzionego, miał minę jakby stracił coś ważnego w swoim życiu..

Może się nakręcam, bo chciałabym,żeby tak było.. nie wiem. Wiem jedno, że za cholerę teraz nie pasuje do tego wąku :-D hahaha
 
Magda ale mam nadzieje, ze nie myslisz o tym, zeby przestac z nami pisac? bo w dupke dostaniesz! :)
Czyli rozwazylabys powrot do chlopa?
 
reklama
Norma temp. to 36,5 ;36,6 co do @ miałam 4.04 a teraz..nie mam pojęcia bo coś mi się lewy jajniczek opóźnił i zamiast 28 dni (jak zwykle) miała @ po 31 więc nie mam pojęcia jak się zachowa w tym cyklu. Prawy jak w zegarku 27 dni i @

I co Pani o tym sądzi;-)

aaaaaaaaaaa i dołączam się.. Magda dostaniesz kopa w zadek!
 
Do góry