reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witam poświątecznie....
Ael pięknie wyglądasz, brzusio przecudny
ja jestem padnięta po świętach... Na śniadanie jadłam chleb z ketchupem bo mi wszystko obrzydło
Widzę że wiosna działa swoje.. Gratuluję jeszcze raz nowym ciężaróweczkom
 
reklama
Sil, trzymam za Was kciuki &&& :) dawaj znać jak wrócisz:)
Iwasek, już komponuje pomału Twoje bransoletki:) jedna czerwono- czarna, druga jasna z brązem :) najlepiej, jak zrobię fotki koralików, które planuję, a Ty potwierdzisz :) ale to jak wrócę z trasy Real-poczta :)
Ael, ja i tak myślę, że to synuś :)
 
Narobiłaś mi ochoty na botaniczny :) A moja mama miała obiecane na imieniny zabranie, a teraz tak pięknie tam... Tylko żebym ja mniej umierała, to byłoby ok.
Mineralna, nie przejmuj się betą, przecież zapłodnienie mogło być później, a jak rośnie, to jest ok. Ja dziś odbiorę drugi wynik i od razu do gina, oby było ok...
Silm idź idź do botanicznego, teraz dużo kwiatów zakwitło, szkoda tylko że magnolie tak szybko opadły i przekwitły.
Rozbawiła mnie jedna nazwa irysu, nazywa się "Lord Vader". Myślałam, że umrę ze śmiechu nad tą tabliczką :-D

Dzięki dziewczyny za miłe słowa co do brzucha, widzicie mówiłam że ważę tak dużo to nie wierzyły :-D
 
Narobiłaś mi ochoty na botaniczny :) A moja mama miała obiecane na imieniny zabranie, a teraz tak pięknie tam... Tylko żebym ja mniej umierała, to byłoby ok.
Mineralna, nie przejmuj się betą, przecież zapłodnienie mogło być później, a jak rośnie, to jest ok. Ja dziś odbiorę drugi wynik i od razu do gina, oby było ok...


Nie martwie sie wogóle Silmiriel :)

I obowiązkowo podaj drugi wynik bety :) będzie dobrze. ja do maja czekam na serduszko być może :)
 
Spokojnie, ja dopiero na 19.15, potem muszę pojechać sobie po krakersy, kisiel i chrupki kukurydziane, trzeba urozmaicić dietę :) a może mi coś lekarz da na te mdłości...
 
Niestety ta moja dzisiejsza wizyta zależy od tej bety... jak ładnie wzrośnie to jest ok, jak nie... czeka mnie zabieg :( Pocieszam sie, że nie plamię i mdli mnie niemiłosiernie i piersi bolą, to musi być dobrze, ale co będzie... :-(
Tak, wiem, bedzie dobrze

Pierwszy miałam 19 157. Chodze na prywatne ubezpieczenie zdrowotne, czyli nie płacę nic, płaci mąż z pracy co miesiąc
 
Aż za dobrze, wczoraj powiedziałam mężowi, że drugie, to jak zapomnę o tych mdłościach, czyli za jakieś 20 lat :p to zaczął się śmiać :p ale pogadać z potomkiem nie zamierza żeby się uspokoił i nie dręczył mamusi. To podobno kara za moje picie bez późniejszego kaca... Jak sobie policzyłam, to ohohoho
 
reklama
Do góry