reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Nie wiem co Wy wszystkie Macie z tym moim wyjazdem :-D Nie pojechalabym z nim nawet gdyby zaproponował ;-) mam babcie , która została na święta sama :-) poza tym nie bawią mnie codzienne 2 godzinne msze święte :-) a jego rodzina jest bardzo katolicka :-) Nie dostałąm zaproszenia do Jego rodziny, nie rwię sobie z tego powodu włosów na głowie :-) Naprawdę , mam wiele innych zmartwien niż to ,żeby zjeść te cudowne mięsa własnej roboty z koszyczka :-D ( aż mnie zamdliło na słowo "mięso") Nie mam pretensji o to ,że pojechał, tylko o to,w jaki sposób się ze mną pożegnał i w jakim stanie zostawil psa ;-)
Nie jestem jego narzeczona/żonaą ,żebym byla zobowiązana jezdzić z nim wszedzie ;-)

Teraz już nie będę miała takiego problemu ;-)

a wy się baby płodzić :-p


Ja pojechałam do mojego A mamy i siostry bo jego była żona skłóciła go z rodziną nie odzywał sie do mamy ponad 6 lat, nie da sie opisać słowami jaka jegho mama była szczęsliwa jak go zobaczyła i dowiedziała się ze sie rozwodzi

Jeezu...!!! ale mnie swędzą dolne powieki!! masakra jakaś! nie wyrzymam. Alergii nie mam żeby mnie jakieś pyłki dobiły ;p
Muszę jechać na zakupy, na pocztę a tak mi się dupska ruszyć nie chce, coś strasznego.


Też ostatnio jestem leniwa i swedzi mnie lewe oko ciągle ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dagne Iwasku mój to by się ucieszył przeokropnie jakby był chłop :-D

A ja bym tak cichu chciała córeczkę, małą księżniczkę :-)
A co do rzęs to czy chłopak czy dziewczynka i tak będzie mieć długie rzęsy bo mój P. też ma długie :-D

Brzusio fakt faktem, w końcu się robi ciążowy :-D
 
reklama
Narobiłaś mi ochoty na botaniczny :) A moja mama miała obiecane na imieniny zabranie, a teraz tak pięknie tam... Tylko żebym ja mniej umierała, to byłoby ok.
Mineralna, nie przejmuj się betą, przecież zapłodnienie mogło być później, a jak rośnie, to jest ok. Ja dziś odbiorę drugi wynik i od razu do gina, oby było ok...
 
Do góry