reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

No wiem ze trzy miechy trzeba, ale skad ta tempka???? Moze zle zrobione badanie, czy cos, nie wiem... A moze wystarczylo to co miala w jadrach, nie jest tak zle jak u mojego
 
reklama
Kij wie, nawet nie wiesz jakbym chciala zeby ktos sie w lab pomysli i te wyniki byly nie nasze :D TEmp nie wiem skad, przez najblizsze dni przyjze sie jej i zobaczymy, a Ty ktory dc masz?
 
heeelooooł ;)
Ale miałam czytania! Dariag gratuluję:tak:

iwasku poproszę mnie tezwpisać na liscie dzisiaj dostałam @ i zaczyna sie 2 cykl starań :-) z gory dziekuje za wpisanie :-)

mówisz ..masz:)




Cześć dziewczyny :-) u mnie nudy ns pudy :-) i powiem, Wam,że nie tęsknie w ogóle za M. On się bawi w najlepsze, a ja nawet nie odczuwam,że go nie ma ( no poza rannym wstawaniem, którego nie cierpie i to on odbębniał poranny spacer z psami :-p ) to chyba bardzo zły znak.. ale nie wiem nie płakałam ani nic.. u mnie nic nowego @ nie ma jeszcze,ale wcale mnie nie dziwi.. mam straszne długie cykle..

Magdus a jak przebiegła rozmowa...wynik jak dla mnie dziwny. Albo już się rozstawaliście i wracaliście do siebie niejednokrotnie i uważa że tak będzie i tym razem...albo uważa że tak będzie lepiej. EEhhh faceci:p

I wybij sobie z łepetyny myśli że tu nie pasujesz...a co my puzzle jesteśmy :p Jesteś jedną z nas a to jaki kolor majtek nosisz ani jaki masz numer buta..i to czy masz faceta naprawde jest mało istotne ;-)

chyba jutro zatestuje ponownie, trzymajcie &&&
&&&&&&&&&&& :-)

Dagne bardzo mi sie podoba ta ciemna bransoletka ...śliczności!!!
Nie mogę się doczekac na to co mi wymysliłaś

A u mnie temka do świat 37; 36,9 a wczoraj spadła..czyli czekam na @ i kolejny cykl. :-)
Miłego dzionka babeczki
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczyny ;-) ja dziś pierwszy dzień w pracy po świętach, nie objadłam się, za to ubyło mi trochę kg :-) jest dobrze, ale jakoś tak dziwnie być singlem.. teraz to już w ogóle się nie nadaję na ten wątek :-(


Nieprawda że sie nie nadajesz, ale wiesz dobrze że okazało się jaki jest dobrze że nie masz z nim dziecka

Dotka trzymam &&&&&
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mineralna, wiesz jestem taką osobą,że nawet w takim przypadku nie dowiedzialby sie o dziecku, sama bym go wychowala, robilabym wszystko zeby dac dziecku to czego potrzebuje.. ale masz racje dobrze ze nie :-p
 
Amalfi wrócą do siebie, odspaną i wrócą jak ptaszki na skrzydełkach...Madzia we o czym mówię.

Dziewczyny no dajcie się wyspać....zaraz będą zdjęcia, spokojnie. Dżisyyys :p
A dostałam wczoraj małą torbę z ubrankami dla dziecka, są takie słodkie, większość śpiochy, no cudne. Jest jedna para białych z przodu na klatce jest niebieski miś a z tyłu taki duży na tyłku :-D

A Ty Magda to głupoty przestań gadać grrrrr
 
Tak wiem wiem, nie wiem jak on mógł ci zostawic psa i jechac do rodiznki na świeta i ciebie nie zabrac

Robię barszcz a ręce wyglądają jakbym kogoś zabiła ::)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie wiem co Wy wszystkie Macie z tym moim wyjazdem :-D Nie pojechalabym z nim nawet gdyby zaproponował ;-) mam babcie , która została na święta sama :-) poza tym nie bawią mnie codzienne 2 godzinne msze święte :-) a jego rodzina jest bardzo katolicka :-) Nie dostałąm zaproszenia do Jego rodziny, nie rwię sobie z tego powodu włosów na głowie :-) Naprawdę , mam wiele innych zmartwien niż to ,żeby zjeść te cudowne mięsa własnej roboty z koszyczka :-D ( aż mnie zamdliło na słowo "mięso") Nie mam pretensji o to ,że pojechał, tylko o to,w jaki sposób się ze mną pożegnał i w jakim stanie zostawil psa ;-)
Nie jestem jego narzeczona/żonaą ,żebym byla zobowiązana jezdzić z nim wszedzie ;-)

Teraz już nie będę miała takiego problemu ;-)

a wy się baby płodzić :-p
 
reklama
Jeezu...!!! ale mnie swędzą dolne powieki!! masakra jakaś! nie wyrzymam. Alergii nie mam żeby mnie jakieś pyłki dobiły ;p
Muszę jechać na zakupy, na pocztę a tak mi się dupska ruszyć nie chce, coś strasznego.
 
Do góry