reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

magenta ;) może nie ma pojęcia co się dzieje pierwszy raz tak mam i nie potrafię rozszyfrować swojego organizmu:eek: nie wiem czy owulka juz była czy nie w sumie miałam 14 dc pobolewanie jajnika ale to było bardzo krótkie, poczułam to jak kładłam sie spać a potem juz nic no i śluzu nie było płodnego..eh zwariuje!:-(
 
reklama
Dzień dobry :) ale się wyspałam :)
Asiol, reakcja rodziny? nie spodziewałam się, że zaczną gadać, imiona poddawać, śmiać się, że może bliźniaki :) myślałam, że po prostu: "no super, to będziemy czekać", a tu takie zainteresowanie:) wiecie, jeszcze się wszystko może zdarzyć, a tu dyskusje jakbym była na końcówce ciąży a nie na początku:) ale miłe to było, zwłaszcza, jak rodzice mojego wspominali jak to dawniej było i jak mama męża była w ciąży:) 1 ciążę poroniła, lekarze kazali jej od razu w ciążę zajść (ach tam dawna medycyna), 2 ciążą miał być chłopak, a urodziła się dziewczyna, 3 ciąża chłopak, ale chyba początkowo były bliźniaki, bo urodziła 2 łożyska, potem znowu chłopak, i dalej 5 ciąża chłopak (mój mąż), ginekolog powiedział, że będą bliźniaki, bo słyszy 2 tętna, a to drugie to było mamy, ale się nakrywału hehe i kupowali wszystko podwójnie, a tu mój misiek "wyskoczył" i ostatnia córa :)
Także śmiali się, ze może i ja bliźniaki będę mieć hehehe:)
rozpisałam się:)
Nie ukrywam, ze czekam do 11 maja, żeby wiedzieć czy wszystko dobrze... będzie wtedy 7 i pół tygodnia:)
 
dotka, chyba zaskoczony byl bo nie spodziewal sie takiego obrotu sprawy.. zgodzil się ,żebym zabrała resztę swoich rzeczy, napisal w nocy sms,że bardzo mnie kocha, mimo ze czasami ja uważam inaczej..
 
aerleda wiecej zdjec poprosimy, te z brzuchem nas interesuja...
dotka cos jest chyba na rzeczy, ladna tempka:tak:, ja takiej nigdy nie mialam przed @
magda no to teraz juz koniec, tak??? Z Twoim?? Hmm, cos czuje ze wrocicie do siebie...
 
madzia moze jeszcze cos da sie naprawic moze jednak zrozumie ze mamusia nie jest tak wazna jak ty!!! oby

Dagene super ze rodzinka tak milo zareagowala na wiesci o dzidzi
 
Amalfi no prosze Cie i Ty wierzysz ze cud mi sie trafi hehe :p
Dagne super rodzinka podeszla do sprawy :)
Magda tez mi sie wydaje ze cos za gladko to poszlo
 
amalfi, nie bądź proszę czarownica ;-) to jest koniec końców, za którym końcem już nic nie ma ;-) chyba się na kobiety przerzucę hahaha
 
magda ja tez o tym kiedys myslalam chcialam byc lesbijka, bo mnie wszyscy faceci do szalau doprowadzali, ale niestety nie jestem;-), nie jaraja mnie babki
dotka moze to nie cud, tylko ten wynik nasienia spowodowany czyms byl, a teraz jest ok, bo tempka baaardzo ladna
 
reklama
Amalfi chyba miesiac to malo na regeneracje nasienia z tak slabego kto jak kto ale Ty powinnas o tym wiedziec :)Tempka ladna, wszystko piekne, a @ pewnie i tak przyjdzie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry