reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Pok nie wiem kiedy mialam owulacje i czy w ogole mialam bo w okolicach 14dc nie robilam testow owu, zrobiłąm w 19dc bo mnie brzuch bolal i wtedy wyszedl pozytywny co dziwne bo nigdy wczesniej tak nie mialam i nie wiem czy oragnizm mnie robi w konia czy co, dzis z ciekawosci zrobie popoludniu TO i zobacze co wyjdzie. Najbardziej dziwia mnie te cycki bo zawsze bolaly od polowy cyklu do @ a teraz na 2dni przed @ zaczynaja sie dopiero rozkrecac

nie wiem co myslec nie chce sie nakrecac bo wiem ze szanse sa nikle bo mamy slabe nasiona (no chyba ze przez miesiac brania witamin sie juz tak podrasowaly hehe) a do tego nie w kazdym cyklu peka mi pecherzyk graffa, no i kochalismy sie tylko przez 3 dni

U mnie dalej brak @ cycki bola bardziej niz wczoraj tak wiec tu narazie przybieraja bole na sile
czasem jakis sutek zaswedzi ale razcej rzadko
W czwartek skonczylam brac globulki przecigrzybicze i juz mialam sluz ok i dzis rano mnie naszlo zeby zajrzec a tam mleczny - o co kaman? juz nie czaje czy znow mi sie nawraca czy jaki czort
Czekam ale juz coraz mniej cierpliwosci mam :)
 
Pok nie wiem kiedy mialam owulacje i czy w ogole mialam bo w okolicach 14dc nie robilam testow owu, zrobiłąm w 19dc bo mnie brzuch bolal i wtedy wyszedl pozytywny co dziwne bo nigdy wczesniej tak nie mialam i nie wiem czy oragnizm mnie robi w konia czy co, dzis z ciekawosci zrobie popoludniu TO i zobacze co wyjdzie. Najbardziej dziwia mnie te cycki bo zawsze bolaly od polowy cyklu do @ a teraz na 2dni przed @ zaczynaja sie dopiero rozkrecac

nie wiem co myslec nie chce sie nakrecac bo wiem ze szanse sa nikle bo mamy slabe nasiona (no chyba ze przez miesiac brania witamin sie juz tak podrasowaly hehe) a do tego nie w kazdym cyklu peka mi pecherzyk graffa, no i kochalismy sie tylko przez 3 dni

U mnie dalej brak @ cycki bola bardziej niz wczoraj tak wiec tu narazie przybieraja bole na sile
czasem jakis sutek zaswedzi ale razcej rzadko
W czwartek skonczylam brac globulki przecigrzybicze i juz mialam sluz ok i dzis rano mnie naszlo zeby zajrzec a tam mleczny - o co kaman? juz nie czaje czy znow mi sie nawraca czy jaki czort
Czekam ale juz coraz mniej cierpliwosci mam :)

jak w 19dc wyszedl Ci pozytywny test owu, to kochaliscie sie w zle dni... i zakladam, ze bedziesz miec 35-36 dniowy cykl ;/
mleczny czort jest normalny. sluz grzybiczny ma konsystencje twarogu z grudkami. Mleczny moze sie pojawiac w roznych dc.
 
Oki dlatego czekam, dziwi mnie to brudzenie po na owu nigdy az takiego nie mialam zazwyczaj nie mam wcale, a ten sluz pojawil sie dopiero 2 dni po tym bolu wiec juz calkiem nic mi tu logicznie nie pasuje do siebie. Testy TO roznie wychodza wiec dla mnie nie sa do konca wiarygodne bo uzywalam ich w poprzednim cyklu razem z monitoringiem i mi wsumie nie powiedzialy prawdy, dlatego chce dzis zrobic eskperyment i zobaczyc co dzis pokaze :)
 
poczekaj do konca cyklu i jesli ie bedzie II idz do gina to wyjasnic, bo rzeczywiscie dziwne. Tym bardziej, ze nie wiadomo kiedy mialas owulacje.
 
tylko kiedy ten koniec cyklu?? hehe :) nic moze zatestuje pod koniec tygodnia jeszcze o ile @@@ sie nie zjawi
Niech sie dzieje wola nieba :)
 
Hej kochane kobitki... Jak tam u Was? jak staranka? Mam nadzieje że dobrze. Od piątku mnie nie było...a tu tyle postów- no... nie do nadrobienia ;-).
My zaczynamy własnie staranka w tym cyklu... obserwuje kiedy będzie owulka.Trzymajcie mocno kciuki. To juz 8 cykl!!!

Do Magd.a- napisz jak u Ciebie? Mam nadzieje szczerze że wszystko ci sie ułoży tak jak byś chciała!

PS. Wiecie doszłam do wniosku że starania na upartego nic nie dają, nie da się zaplanowac wszystkiego tak jak by sie chciało a w szczególności dziecka. Odpuszczam w tym cyklu, luzuje... może bedzie lepiej... Wkońcu kiedyś musi sie udac zafasolkowac. Tak bardzo pragne byc mamą, ale wiem ze przyjdzie pora i czas. :-) ( jak nie ten cykl to nastepny). Ale oczywiście licze na ten hehehe

Całusy dla was.

dotka85-kiedy będziesz znów testowac? który masz dzień cyklu???
 
Ostatnia edycja:
co u mnie ? M. wrócił do świeżo wysprzątanego mieszkania, rzucił tekstem " co tu tak śmierdzi ? pies zrobił kupę ?" no zaaje.. fajnie. :-|

przywitał się podziękował

powiedział,że idzie po laptopa .. okazało się,że jeszcze idzie do mamusi coś zjeść.. brak słów..
 
reklama
Do góry