reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Magd.a a może jemu już się znudziło, albo się za bardzo przyzwyczaił? A może nie ma jaj, żeby iść w jedną albo drugą stronę? Ja bym chyba nie wytrzymała nerwowo za takie akcje ;]
 
Ha! Dawno mnie tu nie było, znaczy byłam codziennie ale jakoś tak się nie odzywałam!

Na początek serdeczne gratulacje zaciążonym!! :-) Spokojnych i nudnych kolejnych miesięcy!!

Magda ten twój facet jest jakiś faktycznie nie teges... w ogóle to zauważyłam ze ciągle piszesz o jego mamusi z czego wnioskuje ze z niego straszny maminsynek... a od takich ja tam się trzymać wole z daleka... i tobie tez radze...

Dotka Trzymam kciuki za twoje dwie kreseczki!!

A ja mam pierwszy cykl z CLO, a dzisiaj wyszły mi dwie kreseczki na teście owulacyjnym i to przy rozcieńczonym moczu (świeżo po piwie)!! Po raz pierwszy od 2 cykli widziałam pozytywny test!! :-D Więc działam!!! Po jutrze idę na monitoring czy pęcherzyk pękł, ale jestem pełna nadziei!! Od dzisiaj też biorę dupka! Mam nadzieje ze nowe leczenie przyniesie szybko efekty!!
 
Cześć dziewczyny jak święta?? Święta, święta i po świętach...
Kurcze wczoraj miałam strasznego doła tzn. do tejpory normalnie reagowałam na wieści, że ktoś jest w ciązy lub ma dziecko a wczoraj podczas składania życzeń dowiedziałam się, że jedna kuzynka rodzi w grudniu a druga w przyszłym m-cu a na dodatek tego wszytskiego moi sąsiedzi też się spodziewają dziecka i też o tym dowiedziałam się wczoraj....MASAKRA...tak mnie to zdołowało, że normalnie chciało mi się wyć! ehhh nie wiem co się ze mną dzieje? Codziennie sprawdzam czy bolą mnie cycochy bo zbliża się @ a mam nadzieje że jednak nie przyjdzie...
 
mam tak samo jak Ty Atom ... jak się dowiem, że któraś z moich koleżanek lub znajomych jest w ciąży to też mi się chce wyć, ale z drugiej strony cieszę się z ich szczęścia :-)
 
No też się ciesze ale po chwili dopadają mnie myśli dlaczego nie JA???? kurcze to jest takie niesprawiedliwe...
 
reklama
Do góry