reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

witam sobotnie

na nic kciuki dziewczynki, nieszczesna @ dzisiaj nadeszla.... (a bylam juz prawie pewna, ze jest fasolka)
dlatego w takich momentach ciesze sie ze nie zatestowalam.....

ahh co za swieta, ale mowi sie trudno i zyje sie dalej...
jak nie w tym miesiacu to w nastepnym ;-)
 
reklama
witam, dzieczyny, wesołych świąt Wam życzę i wyjątkowo fasolkowej wiosny
ja dziś pierwszy dzień @ mam, wyjątkowo się cieszę, bo teraz mam mężulka cały czas przy sobie i możemy nowy cykl zacząć.
Pao przepisz mnie proszę na 21 V bo teraz @ 3 dni za wcześnie przyszła, tak się śpieszyła na święta @ jedna ;)
my już po spacerku, śliczna wiosna...
Dagne dziękuję za pamięć o mojej koleżance, ale o mnie także pamiętaj - piasek pustyni :tak:
Daria i mineralna spóźnione gratulacje z powodu fasolek, oby było 8 spokojnych miesięcy
 
W Wielkanocny poranek,
gdy po stole pokula się pisanka,
przebiegnie maślany baranek,
pojawi się bukszpanu wianek...
pomyśl o osobie, która Cie kocha, o Tobie pamięta,
i choć w odległych stronach spędza czasem święta,
życzę wam kochane świąt zdrowych i totalnie odlotowych.
Zająca bogatego, poniedziałku w wodę obfitego,
ubrania do suchej nitki przemoczonego,
a na co dzień spełnienia marzeń "fasolkowych ",
samych niezapomnianych wrażeń,
słonecznych dni i uśmiechu od ucha do ucha :-)

iwasku poproszę mnie tez wpisać na liscie dzisiaj dostałam @ i zaczyna sie 2 cykl starań :-) z gory dziekuje za wpisanie :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam, dzieczyny, wesołych świąt Wam życzę i wyjątkowo fasolkowej wiosny
ja dziś pierwszy dzień @ mam, wyjątkowo się cieszę, bo teraz mam mężulka cały czas przy sobie i możemy nowy cykl zacząć.
Pao przepisz mnie proszę na 21 V bo teraz @ 3 dni za wcześnie przyszła, tak się śpieszyła na święta @ jedna ;)
my już po spacerku, śliczna wiosna...
Dagne dziękuję za pamięć o mojej koleżance, ale o mnie także pamiętaj - piasek pustyni :tak:
Daria i mineralna spóźnione gratulacje z powodu fasolek, oby było 8 spokojnych miesięcy




A dziekuje dziękuje :)
Wesołych Świąt
 
hej!
jestem! wrocilam do wirtualnego swiata! :) tesknilam za Wami!

czy ktos mi stresci te kilka dni w jednym poscie, bo jak zobaczylam ile naskrobalyscie stron, to stracilam wiare we wlasne sily :)

u mnie bez zmian - w ciazy nie jestem.
korzystajac z pobytu w PL chce sobie we wtorek zbadac progesteron i tak mnie kusi, zeby przy okazji zrobic bhcg ;-) nie tam, ze mam jakies odczucie, nadzieje czy cokolwiek ale w CH nie mam mozliwosci zrobienia bety bez skierowania od lekarza, to moze tu zaszaleje i bede juz spokojnie czekac 4 dni na @. Ale generalnie wszystko zawsze jak co miesiac przed @, wiec zludzen nie mam.
 
czy ktos mi stresci te kilka dni w jednym poscie, bo jak zobaczylam ile naskrobalyscie stron, to stracilam wiare we wlasne sily :)

Haah, no to trudno będzie. Bodajże dwie nowe zaciążone, chociaż nie dam sobie ręki uciąć u reszty niestety bez zmian.
Pok a robiłaś test, że wiesz, że nie jesteś w ciąży?
Mi się szykuje bezsenna noc, wolę by żołądek był w spokoju jutro/dziś rano, niż miałabym się męczyć, a to tak naprawdę pierwszy wyjazd od początku marca, poprzedni zrujnował moje nerwy.
 
Haah, no to trudno będzie. Bodajże dwie nowe zaciążone, chociaż nie dam sobie ręki uciąć u reszty niestety bez zmian.
Pok a robiłaś test, że wiesz, że nie jesteś w ciąży?
Mi się szykuje bezsenna noc, wolę by żołądek był w spokoju jutro/dziś rano, niż miałabym się męczyć, a to tak naprawdę pierwszy wyjazd od początku marca, poprzedni zrujnował moje nerwy.

kto zaciazony?! kto!?
Nie robilam testu. dopiero 9dpo :) ale wszystko tak samo jak co miesiac, wiec kupa ;-)


dotka - przykro mi. jedna krecha boli w oczy... kciuki za nowy cykl! ... lub jeszcze cud w tym!
 
reklama
kto zaciazony?! kto!?
Nie robilam testu. dopiero 9dpo :) ale wszystko tak samo jak co miesiac, wiec kupa ;-)


dotka - przykro mi. jedna krecha boli w oczy... kciuki za nowy cykl! ... lub jeszcze cud w tym!
Wiem, że na pewno Daria nowa użytkowniczka.

Dotka tulę również, ale miej uśmiech na buźce, ładna pogoda będzie dobrze :-) :*
 
Do góry