reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

:) mysle pozytywnie bardzo sie ciesze z ciązy a mój to juz wogóle pilnuje żebym regularnie jadła itd chleb sam piecze hehe :) wariat ;D

a jak tam u ciebie ciąza przebiega dobrze wszystko? jakies mdlości?
 
reklama
:) mysle pozytywnie bardzo sie ciesze z ciązy a mój to juz wogóle pilnuje żebym regularnie jadła itd chleb sam piecze hehe :) wariat ;D

a jak tam u ciebie ciąza przebiega dobrze wszystko? jakies mdlości?
Mdłości się same wykańczają, teraz doszło kolejna dolegliwość czyli ból głowy, wczoraj był nie do wytrzymania, no ale cóż, jestem przyzwyczajona. Brzuch mi się powiększa i trudno mi się siedzi w ulubionych pozycja, więc częściej muszę się odchylać do tyłu by poluzować przód :-D

No widzisz, facet nie da Cię skrzywdzić. Ciąża szybko się unormuje, mignie tak, że nawet nie będziesz wiedzieć kiedy :-)
 
Wiem po mamie że jej ciężko z brzuchem w czerwcu rodzi ale ja to bym chciała mieć bardzo duzy brzuch :)

ta mój dba smaruje mnie oliwka kremami na roztepy hehe , ale mi spadło libido nie mam ochoty wogóle na seks i inne tego typu sprawy ale podobno to w pierwszych 3 miesiacach to normalne
 
Wiem po mamie że jej ciężko z brzuchem w czerwcu rodzi ale ja to bym chciała mieć bardzo duzy brzuch :)

ta mój dba smaruje mnie oliwka kremami na roztepy hehe , ale mi spadło libido nie mam ochoty wogóle na seks i inne tego typu sprawy ale podobno to w pierwszych 3 miesiacach to normalne
No u mnie też libido spadło ze 100% do 0 dosłownie. Ale jakoś mój wytrzymał i teraz nadrabiamy. Będzie dobrze :-)
 
Ael Tobie libido spadło :-o niemożliwe :-D

Ja wróciłam od weta i przytargałam 5 kg mięsa.. mam dość a tu nie ma kto nawet masażu zrobić :-(
 
reklama
Magdalena bardzo mi przykro :(
Mineralna, nie wariuj z jedzeniem :p ja plamiłam od 7 do 20 kwietnia włącznie, mam mega zagrożoną ciążę, muszę leżeć i mogę jeść wszystko, faktycznie pleśniowych nie i używek, a resztę jak najbardziej, zalecenie ginka.

A jak to jest z sokiem z malin bo podobno nie wolno, a ja nie spytałam
 
Do góry