reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Daria proszę
Zobacz załącznik 348193
sb.asp
 
reklama
Niestety nie dam rady was nadrobić... Co tam u Was słychać ciekawego? U mnie do d....py, ostatni tydzień był dla mnie straszny, we wtorek moja chrzestna wylądowała w szpitalu a wczoraj zmarła... Nie czuje jakoś tych zbliżających się swiąt :(
 
Cześć dziewczęta:) Ja jestem ogarnięta wiosenno świątecznym szałem po pracy sprzatanie gotowanie i szykowanie się na przyjazd gości.... i troszkę czasu mi brakuje na zagladanie do Was, ale już nadrobiłam;)
Magda przykro mi z obrotu sprawy, ale myślę ze dobrze zrobiłaś:) Jeżeli twoj M. był troszke zaslepiony czarem mamusi, to może mu się teraz oczy otworzą...Ostatecznie nie chodzi o to zeby sie z nią pokłócił, czy zerwał kontakt, ani o to zebys nagle była dla niej jak córka, ale o wyjaśnienie sobie pewnych spraw i poukładanie tego we własciwy sposób i tu głównie w Twoim M. siła...Powinien wiedzieć kiedy jest czas zeby zadzwonic do mamy, kiedy poświecic jej czas, a kiedy jest czas dla Cieibie i waszego wspólnego życia...Powinien umieć się też jej sprzeciwiać kiedy działa przeciwko Tobie....
Warto jest takie sprawy wyjasnić jak najszybciej... bo z reguły jak się nic nie robi to wszystko co negatywne i złe sie tylko pogarsza....Z tego co pisałaś, to ten Twoj M jest fajny facet:) i ja w niego wierze...myślę że jeszcze dzieci z tego bedą - może nie teraz ale bedą:) uczymy się przecież całe zycie, a u Was chyba jednak miłość jest prawda??:)

Ma-gdalena - współczuje...bardzo mi przykro...

Daria no dziewczyny mają rację...oby teraz beta ładnie rosła:);)
 
Ostatnia edycja:
Sil wspólczuje :-( z tymi teściami

zaciążonym gratuluje :-) tym co dostały @- następny cykl jest Wasz :-)

co do mnie i M. ja nie widze już nadziei, oczywiście,że z Nim pogadam, wysłucham co ma do powiedzenia, ale nie wiem czy uda mu sie odbudować to co zniszczyl, dzięki wszystkim za rady :-) oczywiście wezmę je pod uwagę ;-)

widzicie miałam nosa ,żeby nie zachodzić w ciąże.. co bym teraz zrobiła ? była z Nim dla dziecka?
 
Ael Ty idź obiad gotować hahaha ;-)
Zrobiony jest nie poganiaj mnie :p, nie krzycz na ciężarną, Ty się po prostu znęcasz nade mną!!!

A wiecie co dziewczyny, nabrałam ochoty na maźniecie sobie profesjonalnego makijażu i chyba później się maźnę...ale wam nie pokażę, bo to może grozić tylko oślepnięciem :p :-D
 
reklama
Do góry