reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ael, dagna i wszystkie inne dziewczyny- po cichu dziękuję, na głośne podziękowania zaczekam do słów lekarza :-D Ael trochę mnie uspokoiłaś z tymi bólami, a tabelka...miodzio! :tak:

Rozwala mnie od środka żeby informować wszystkich dookoła (choć pewnie nie wszyscy będą prze-szczęśliwi, ale kto ma być zadowolony ten już jest ;-)) ale nie ma co zapeszać :-D. Mąż już wie, był ze mną po wyniki, cały czas podchodził sceptycznie "żeby nie robić sobie nadziei", ale chyba uwierzył ;-)
 
reklama
mineralna co za dupek-do pracy na noc w dodatku???niech sobie przepisy poczyta:wściekła/y:


mineralna Twoja mama na pewno tak chlapnęła a potem żałowała tych słów, na pewno życzy Ci jak najlepiej kochana:-)


agne napiszę do Ciebie na priva odnośnie brabsoletki:-D


ma_gdalena bardzo mi przykro :(

Ael,Big-śliczne brzuszki:-)
Daria-moje gratulacje:-)
A ja ledwo żyję-3 godziny zajęły nam zakupy-masakra co się dzieje w sklepach,ale cóż prawo Świąt ;-)

Wiesz ale on powiedział że bedzie mi pisał ze niby na rano chdoze albo na popołudnie a takich zmian na tym zakłdzie nie ma ze wrazie kontroli to ze ja pracuje na rano
 
Wiecie co? Magda ja bym chyba zabiła jakby mój pojechaŁ sobie do rodzinki i mi jeszcze psa na głowie zostawił... zero odpowiedzialności, chociaż nie chcę się za bardzo wypowiadać bo nie znam sprawy do końca (niestety nie czytałam bo za dużo nabazgrałyście :) ) Ja to w ogóle mam takiego lenia przed tymi świętami, w przeciwieństwie do świąt Bożego Narodzenia kiedy mialam takiego powera. Ciężko mi się za cokolwiek zabrać...
A tak poza tym w końcu lecze swój pęcherz i już nie pamiętam kiedy tak rzadko chodziłam siusiu
 
Oj tak ja też jakos wielkanoc na mnie nie robi takiego świąteczne nastroju ale boże narodzenie owszem hehe ja na boże narodzenie to urodze :)
 
Kobiety dobrej nocy i płodnej bardzo ;-) Iwasek Ty jeszcze dziś poleż do gory z nogami :-p Asiol i pok wy też ;-)

a reszcie co nie chca sie płodzić miłej nocy spędzonej w ukochanych ramionach ;-)
 
Ach i któraś z Was napisała, że jeśli mam na wyniku to co mam, a pod spodem jakieś tabelki to na 100%...tam nic nie ma :p tylko tyle: beta.jpg resztę wycięłam, bo i to same dane laboratorium itp :)
 
mineralna ogólnie seks w ciąży nie jest zakazany ale każdy przypadek jest inny, tzn. jeśli Ciebie jest wszystko w porządku i nie ma podstaw żeby się wstrzymać to będzie ok ;) ale najlepiej jakbyś się wcześniej skonsultowała ze swoim lekarzem... a co do urodzenia to możesz urodzić w samą wigilię :D
 
reklama
Do góry