reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

mineralna mój pojechał na wieś do rodziny,zostawił mi psa bez karmy dla niego i jeszcze pies wymiotował robakami.. nie mieszkamy razem bo mam swoje mieszkanie :-)
 
reklama
użyki to akurat mnie nie dotycza nie pale nie pije nie biore narkotykow ani kawy nie pije .

nie wiem skad te plamienia co je wywołuje

a luteine bierzesz?
 
Dacie wiare co mój pracodawca powiedział bym chodziła do końca czerwca na praktyki na NOCKE a on będzi episał mi że niby an rano albo na popołudnie byłam bo musi wrazie gdyby miał kontrole. rozumiecie to masakra jaka
mineralna co za dupek-do pracy na noc w dodatku???niech sobie przepisy poczyta:wściekła/y:

Też sie ciesze zobacyzmy jak będzie dalej ona i tak ma nadzieje że poronie samoistnie wiesz
mineralna Twoja mama na pewno tak chlapnęła a potem żałowała tych słów, na pewno życzy Ci jak najlepiej kochana:-)

Asiol, luknij na bloga :) czy ta pierwsza będzie? oczywiście jeszcze naszyjnik i kolczyki :) ale chyba się nie wyrobię dziś :) TAKIE MOJE RÓŻNOŚCI... - mBlog.pl
agne napiszę do Ciebie na priva odnośnie brabsoletki:-D

Niestety nie dam rady was nadrobić... Co tam u Was słychać ciekawego? U mnie do d....py, ostatni tydzień był dla mnie straszny, we wtorek moja chrzestna wylądowała w szpitalu a wczoraj zmarła... Nie czuje jakoś tych zbliżających się swiąt :(
ma_gdalena bardzo mi przykro :(

Ael,Big-śliczne brzuszki:-)
Daria-moje gratulacje:-)
A ja ledwo żyję-3 godziny zajęły nam zakupy-masakra co się dzieje w sklepach,ale cóż prawo Świąt ;-)
 
reklama
Do góry