reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Odebrałam wynik, ale nie jestem pewna jak go odczytać :-) cyferki znajdują się w ramce "poziom wysoki" i poziom hormonu wynosi 107.6 ... czy mam prawo się cieszyć? :-D
od razu umówiłam się do gina, ale dopiero 26 może mnie przyjąć. Niepokoją mnie te bóle jak na okres, dzisiaj są już jakby słabsze, ale ciągle biegam i sprawdzam czy czasem nie zaczęła się @, nie wytrzymam do wtorku! Tym bardziej, ze to za wcześnie na USG i pewnie nic mi pewnego nie powie
Znaczy hcg? No to kochana ciążą ewidentna, a tymi bólami się nie martw. Też tak miałam, a ginka moja wytłumaczyła, że po prostu w ten dzień miał planowo wypadać @ ale nie ma dlatego boli, to minie, więc możesz spokojnie ratować się nospą :-)
 
Jaaaa Cie! Laski ale macie cudne te brzuszki :) też taki chcę! póki co mam małą fałdkę, którą widać jak się zgarbię i usiądę hehe:) i na Święta kupiłam bluzkę a'la bombkę :D
Asiol, luknij na bloga :) czy ta pierwsza będzie? oczywiście jeszcze naszyjnik i kolczyki :) ale chyba się nie wyrobię dziś :) TAKIE MOJE RÓŻNOŚCI... - mBlog.pl
Iwasek, zaczęłam coś tam "dłubać" dla Ciebie, ale także po Świętach skończę :)
Donia, o Tobie, a raczej Twojej koleżance też pamiętam, ale dopiero mi dziś 1 zamówienie doszło z częścią rzeczy:)

A co do Świąt- zrobiłam już zakupy, ale małe, bo i tak nas nie ma u siebie :) w niedz u rodziców męża, w pon u mojej mamy :) babeczki mini upiekłam, bo chciałam wcześniej dać bratu do koszyka :)

Daria, jeżeli pisze ci, że masz 107,6 mIU/ml a poniżej tygodnie i przypisane im poziomy hcg to na bank ciąża!!! :D GRATULACJE :D
 
Ostatnia edycja:
Ael dzisiaj rano robiłam beteHcg :) i godzinę temu odebrałam wynik, niestety pani w laboratorium wręczyła mi kartkę (zasłoniła ją jeszcze dowodem zapłaty) i zanim odczytałam zamknęła mi drzwi przed nosem, dlatego nie ma mi kto tego rozszyfrować ;-) jeśli to ciąża to... :-D
 
Niestety kartkę mam w aucie, nie było interpretacji, jedyne co to w "Uwagi" była data mojej ostatniej @. Teraz lecę biegać za papierami, odurzaczami i innymi duperelami, bo klient po autko moje jedzie :) jak będę wieczorem to Wam wkleję ;-)

:-D:-D:-D
 
reklama
Super, więc Daria się ciesz!!! :D i myśl jak tu mężowi powiedzieć :) wg tej tabelki co ja mam, to jesteś w przedziale: 3-4 tydzień :D GRATULACJE!

Pyscek, dzięki :) troszkę czasu trzeba poświęcić, ale lubię to:)

Laseczki a ja czuję, jak mi się cycki powiększyły, albo inaczej: "spuchły" i swędzą hahahaha:) sie mąż cieszy:)
 
Do góry