reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Wiesz na Nas jak ktoś patrzy z boku to wyglądamy jak szczęśliwa para, ale w momencie wejścia do niego do mieszkania, wiecznie jest telefon od jego mamy. Boje się tam zostawać po wspólnej nocy.. bo ciągle mam wrażenie ,że idzie. Wczoraj obie z koleżanką powiedziałyśmy jej "dzień dobry" do niej się uśmiechnęła do mnie zrobiła minę jakby zjadła kilogram cytryn.
 
reklama
ulala Asiołku to będziesz miała pracowite święta!
Ja na leniuszka jadę do rodziny...ale ciiiii :-D
Ogólnie wszystko juz ok z Twoim szczęsciem?

Madziu nie masz co sie przejmowac ...wiem że łatwo mi powiedziec ale taka prawda. To Twoje ewentualnie Wasze zycie. Ona będzie musiała to zaakceptowac ale to praca Twojego faceta a raczej opowiedzenie się konkretne że Ty jesteś ważna dla niego. Niestety będzie się musiał postawić albo CIe straci. Taka prawda.
W sumie jeżeli tak się stanie to pozytyw będzie taki że jeżeli nie dał rady teraz sie postawić nigdy by tego nie zrobił a Ty bys miała przesrane zycie z taką teściowa która by ci w gary zaglądała i dziecko wychowywała..on by za TOba i tak nie stanął.
Więc uszy do góry
 
Ostatnia edycja:
Iwasek Wesołych i płodnych świąt ;-) oby Wam te jajka przynajmniej jedno maleństwo przyniosły ;-)

I znów się cicho zrobiło :-p
 
Ostatnia edycja:
ulala Asiołku to będziesz miała pracowite święta!
Ja na leniuszka jadę do rodziny...ale ciiiii :-D
Ogólnie wszystko juz ok z Twoim szczęsciem?

Taaak, wczoraj wrócił, przeprosił, poprzymilał się troszkę, skończyło się przytulankami, potem zabrał na zakupy ciuchowe, dziś znowu przytulanki od rana (obudził mnie ładnie) także wszystko już ok :-D Dziękuję:-)

ja jak mam dołka to słucham tego mruu ;-)

YouTube - The Boogie Town- Emily

Bardzo to lubię :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wróciłam od gina dostałam do 4 maja l4 zobaczymy co będzie dalej bo 5 maja mam wizyte i usg.

Piękna pogoda za oknem az chce sie iść na spacer, ale niestety kupiłam nowe buty i mnie obdarły i mam pęcherze bolą masakrycznie.
 
Mineralna u mnie z każdymi nowymi butami tak jest na początku:-( No to kochana teraz leż, odpoczywaj, niczym się nie stresuj i wszystko będzie ok :-) Aaaa......i cieszę się, że mama już zmieniła podejście do Twojej ciąży :-)
 
Dacie wiare co mój pracodawca powiedział bym chodziła do końca czerwca na praktyki na NOCKE a on będzi episał mi że niby an rano albo na popołudnie byłam bo musi wrazie gdyby miał kontrole. rozumiecie to masakra jaka

Mineralna u mnie z każdymi nowymi butami tak jest na początku:-( No to kochana teraz leż, odpoczywaj, niczym się nie stresuj i wszystko będzie ok :-) Aaaa......i cieszę się, że mama już zmieniła podejście do Twojej ciąży :-)


Też sie ciesze zobacyzmy jak będzie dalej ona i tak ma nadzieje że poronie samoistnie wiesz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Taaak, wczoraj wrócił, przeprosił, poprzymilał się troszkę, skończyło się przytulankami, potem zabrał na zakupy ciuchowe, dziś znowu przytulanki od rana (obudził mnie ładnie) także wszystko już ok :-D Dziękuję:-)

Wieeeedziaaaałam że stanie na wysokości zadania;-) hehehe
To super :-)

Mineralna...co Ty za głupoty piszesz! żadna kobieta tym bardziej matka nie zyczyłaby tego innej kobiecie a zwłaszcza własnej córce.
 
Do góry