reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

No jeszcze nie były.
EEhhh...z tego co pisałas juz rozmawialiście na ten temat i chyba faktycznie potzrebuje kopniaka w zadek zeby sie ocknąć. Chyba że jest finansowo uzależniony od mamy i nie ma mozliwości postawienia się.
Nie wyobrażasm sobie żeby swoje święto spędzić oddzielnie. Przecież mógł CIę zabrać...

Madziulku zatroszcz się sama o siebie ...facet to tylko facet.
 
Ostatnia edycja:
reklama
MAgda to taki przedswiateczny postny dol, nie martw sie, przejdzie i sie pogodzicie. a piesio biedny i wspolczuje widoku.
Rodzice wczoraj przywiezli mi meble ogrodowe na balkon rattan i stol i sobie od rana dogadzam sniadaniem na balkonie i laptopem do tego.
Wogole nie mieszcze sie w zadne letnie spodnie! Nie ma szans sie zapiac! No coz, nie narzekam jakby co, kupie sobie jakies na gumce :-)
 
Big ja też chę TAK zgrubnąc:-D
Moja siostrzenica zje kanapkę (sucha jak patyk) staje przed lustrem i mówi "ciociu popatrz jak ja zgrubłam" no jak to zpobaczyłam to się popłakałam ze śmiechu.
 
Big dzięki za pocieszenie... jednak uważam,że nic z tego już nie będzie. Przykro mi okropnie ale do poniedziałku mam jeszcze kilka dni na przemyślenie tego.. ale nie wiem czy zmienię swoją decyzję.
Nie mam ochoty z nim gadać, pisać z nim i patrzeć na niego !
 
jak miałam jakieś 18 lat zaczęłam się spotykac z fajnym facetem starszym o 3 lata..rozstaliśmy sie po 3 latach. Bardzo sie kochaliśmy ale mamuuuunia.... oczywiście dramatycznie musiałam to załatwić więc w Walentynki powiedziałam mu ze moge konkurowac z każdą kobieta i walczyc o niego ale nie jeżeli ta kobieta jest jego matka. Jedna z nas musi odpuścić a wiadomo nie będzie to ona. Popłakaliśmy się oboje i tak zakończyłam związek. Do tej pory mamy kontakt i zawsze wspomina że byłam jego wielka miłościa i jego mama sama mówiła że niepotzrebnie sie wtrącała . Mądry Polak po szkodzie.
Nie ma co...zycie idzie dalej a ja naprawde nie żałuję prawie niczego co zrobiłam. Wszystko mnie czegos nauczyło. Jedne lekcje były mniej inne bardziej bolesne ale wiem że nie ważne co się stanie dam sobie radę.
 
Ostatnia edycja:
Iwasek.. ale z Ciebie mądra kobieta. Teraz skupie się na sobie, obronię licencjata pójdę na magisterkę.. znajdę prację..w planach jest zakup drugiego futra dla towarzystwa dla mojego "synka"
 
hehedziękuje bardzo..raczej doświadczenie zyciowe a nie mądrość.:-D
Podoba mi się Twoje podejscie Madziu;-)
Trzymam za CIebie mocno kciuki. Widac że jestes ogarniętą babeczką i twardo stoisz na ziemi. Masz swoje mieszkanko,plany i pomysł na siebie reszta sie ułoży. Jak mawia moja babcia tego kwiatu to pół światu :tak:

Jeszcze krzyżyka na nim nie stawiaj. ;-)
Odejdz i daj mu chwilę. Jeżeli jest madrym facetem bedzie walczył by CIę odzyskać..jak nie...jego strata a ty się utwierdzisz w tym że odbrze zrobiłaś, bo po co" wychowywac cudze dziecko".
Potrzebujesz faceta..partnera który będzie Twoją opoką i wsparciem .
 
Ostatnia edycja:
Wiesz trudno nie być samodzielną i twardo stąpającą po ziemii jak od 17 r.ż zostałam sama.. wychowywałam prawie rok moją młodszą siostrę..
Ale mimo,że tak twardo stąpam po ziemii, lubię być bezbronna w męskich ramionach.
 
Oj widzę że mamy trochę więcej wspólnego ;-)

Też marzyłam o kims kto choć na chwile zdejmie mi ten bagaż z pleców i pozwoli być choć przez chwile infantylną mała dziewczynką. Długo czekałam ale było warto.
Każda z nas nawet ta najsilniejsza musi miec tą ostoję i poczucie że jest to silne ramię które CIę "obroni i otuli" Jeżeli jest odwrotnie to trzeba się naprawdę gruuubo zastanowić.

Umilacie mi piatek w pracy ale pewnie zaraz się ewakuuję więc


Życzę
by na Wielkanoc robotę w kuchni odwalił zając, baranek potem posprzątał stoły, a Wam zostały ... sex i pierdoły!!!
 

Załączniki

  • images (1).jpg
    images (1).jpg
    9,6 KB · Wyświetleń: 14
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej laseczki :-)
Basati-współczuję bólu zęba, wiem co przeżywasz miałam kiedyś to samo.
Dotka-współczuję z powodu rybki.
Gocha-tulę i trzymam kciuki za następny cykl.
Atom-witaj.
Dagne-mnie też czekają zakupy żywnościowe,aż się boję tych kolejek do kas i tłumów ludzi w sklepach....
Ewa-oby @ nie przyszła

Magdus...bardzo mi przykro. Sila i mądra z CIebie kobieta.
Jeżeli my zależy będzie o CIebie walczył i znajdzie sposób byś nie cierpiała z powodu jego mamy. Myślę ze co do nielubienia Ciebie to nie chodzi o Twoją osobę tylko ogólnie o kobietę która jest czy będzie z jej synem. Taka chora zazdrośc. Żadna nie będzie dośc dobra.
IWASKU bardzo mądre słowa!!!Magda jeżeli Twój facet Cię kocha i mu zależy-będzie o Ciebie walczył.A jego mama tak jak powiedziała Iwasek-jest najprawdopodobniej zazdrosna o to, że w życiu jej syna pojawiła się inna kobieta-klasyczne zachowanie mamusiek;-)Masz kilka dni na przemyślenia, ale Madziu myśl przede wszystkim o sobie, o tym aby to Tobie w życiu było dobrze:-)A pieseczkowi współczuję robaków, a Tobie kłopotu teraz:-(

A mnie moja kochana teściowa wpakowała przed chwilą (przez przypadek;-)) w dodatkowych gości na święta - skromne 6 osób :szok: Więc będzie nas tu 11 osób+dwa nasze duże psy i powinny być jeszcze dwa psy ale zabronię ich przyprowadzania bo nie ogarniemy się, a chatę mi rozniosą :-D
 
Do góry