reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ja za betę dałam 40, więc mnie nie denerwujcie :p pominę, że mi 30 zwrócą z ubezpieczenia. Dziś idę na drugą i trzymajcie &&&&&... Ale nie plamię, więc może i beta wyjdzie ok...

Witam nowe staraczki, coraz tu tłoczniej :)

Dziewczyny, poradźcie coś na mdłości, bo ja od wtorku umieram i średnio cokolwiek pomaga... Wolałabym sobie heftnąć, a tak to mnie tylko szarpie
 
reklama
To Ael by CI sie przydała Sil..to weteranka w tej kwestii . Z tego co pamiętam to hleb rano zjada i cos jeszcze i dostała jakies tabsy od gina.

Z fasolinką będzie wszystko ok zobaczysz;-)
 
wielki piatek weekendu swiatecznego poczatek!! :-D

witam sie dziewczynki

ja w pracy do 11, niestety ktos dyzur musial odbebnic :wściekła/y:
dzieki wszystkim za kciukasy, poki co skutkuja, @ nie ma (tfu tfu)

co do zgagi to tez slyszalam, ze migdaly sa dobre
niektore kolezanki z pracy pily mleko i tez im to pomagalo :szok:

mineralnakocica ciesze sie, ze podejscie rodzicow sie zmienilo
nie wierze zeby nie pokochali Twojego malensta, w koncu dziadkowie sa od kochania i rozpieszczania :tak:
 
Dokładnie,gdy mija pierwszy szok i rodzice ochłoną będzie inaczej. Chyba taka reakcja wynika z tego ze inaczej "wymyslili" nam zycie i taka wiadomośc burzy ich wielki plan. Zwykła rodzicielska troska.Nie ma co sie stresować. Ważne że Wy jesteście świadomi i pewni. Reszta musi sie przystosować :-)
W sumie byłam rodzicami dla mojej młodszej siostry. Miała niecałe 17 lat jak oświadczyła ze jest w ciązy. Moja reakcja raczej pozytywna nie była jak się domyslasz. Uważam że było zdecydowanie za wczesnie bo nie doceniła tego macierzyństwa. dopiero przy drugim dziecku była gotowa i szczęsliwa.
Myślę że z tego biora sie rodzicielskie obawy. Jak zobaczą że dojrzeliście i dajecie sobie radę odpuszcza i zaczna się szczerze cieszyc.
 
Ostatnia edycja:
Na zgagę mleko super pomaga, owszem, ale ja pytam o mdłości ;) na razie jem na łóżku, już mam kolekcję okruszków :p Jeszcze się nie odważyłam wstać, ale pewnie mnie pęcherz zaraz pogoni. I jeszcze się zakrztusiłam herbatą. Jakoś nie mogę się przekonać do innego napoju do sniadania.
 
Ja nie zdążyłam zatestować bo przyszła @ ;( Także następne starania przed nami ;D Jakoś się nie przejmuje już ;) Pao przepisz mi tam na na 20.05 ;) Miłego dnia dziewczynki ;)
 
są mdłości więc dzidzia daje o sobie znać. ;-)

Gocha zdrowe podejście. nie ma co się smutać. Ja też już się nastawiam na kolejny miesiąc :-)
 
reklama
Dzień doberek :)
Daria, trzymam kciuki za betę &&& :)
Mineralna, widzisz, wszystko będzie dobrze :)
Gochaa, <tule> ale masz przed sobą nowy cykl, i nowe przytulaski :)
Ewa, i niech już @ nie przychodzi przez najbliższe 8 miesięcy :)
Sil, mdłości to dobry znak, że dzidzia walczy i daje o sobie znać :) będzie dobrze:) i trzymam &&& za betkę:)
Atom, witamy :)
Mam wrażenie, że kogoś ominęłam ;p :) ktoś rybkę "pochował"... nie pamiętam, sorka, ale współczuję :)
A jeszcze Iwasek:) jajko Cię kuje? może to na Święta :) :D nie no, myślę, że to nic takiego, chyba że bardzo czujesz to faktycznie dziurolog będzie pomocny :)
A ja... hmm, dopijam lurę, którą muszę pić zamiast prawdziwej kawki :) a przede mną zakupy żywnościowe i sprzątanie kuchni :) chociaż nagonię mojego mężusia, to gary umyje :D
Miłego dzionka Dziewczynki :)
 
Do góry