reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Na świeta nas zaprosili bo ja im napisąłmże jednak świeta sami spedzimy bo wiesz byłam u nich 5 dni po tym jak sie o ciazy dowiedziałam towiesz głupie spojżenia cisza wiesza takie ich fochy szczególnie tata i napisąłi byśmy przyjechali napisalam ale bez głupich spojżeń niezrecznej ciszy bo jak tak bedzie pojedziemy do domu
 
reklama
Witam dziewczynki, no to czekamy na testujaca Gosie

Ja wczoraj mazurka upieklłam, i pochowałam moje rybke bo mi zdechla :( 2 lata ze mna byla
 
Hehe też miałam piec mazurka, babke no ale na dzień dzisiejszy sie czuję fatalnie jak za długom stoje słabo mi sie robi , może w sobote mi sie uda babki porobić i baranka upiec :)

Kondolencje dla ciebie dotka, znam ten ból ja niedawno kocura pochowłam
 
Dzień dobry :)

Beta wykonana, o 15 wyniki, ale nie nastawiam się, mam jakieś takie przeczucia krzyżackie....:-( no ale co ma być to będzie :-D
 
Dobry dzionek;-)
Pok sie pokazała???

Witam nowe staraczki :-)

Kurcze a mnie od 3 dni boli po lewej stronie(jajnik który "pracował" w tym miesiacu)
Zastanawiam się czy nie będę miała znowu problemów bo byliśmy na basenie .Jestem straszny wrażliwus i za chwilę upławy i jakieś sensacje buuuu
 
reklama
I dlatego zaczęłam się obawiać zwłaszcza ze boli mnieto moje jajo :-(

No nic..trzeba po świętach wybrać się do dziurologa niech zobaczy obada i zapewne znowu da coś do aplikowania .
 
Do góry