reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Dzięki wielkie !!! Mam 26 lat po ślubie jestem już prawie 3 lata. Cykle mam nieregularne 30-34 dni ale to jest loteria. Moje przewrażliwienie może wynikać z faktu, że pół roku temu poroniłam w 13 tygodniu. Robiłam badania na tsh, prolaktyne, toxo i chlamydie i wyszły one OK. Kurcze ślijcie te fluidy hehehhe
 
To w takim razie slemy podwójne fluidy.....

Ale mam nadzieję że bierzesz cos? jakies witaminki, kwas foliowy???/ tak???
 
Oj Basati tule mocno jak boli zab to sie wszystkiego odechciewa jak sobie przypomne wyjazd nad morze i ten bol to ufff az ciary ,mnie przechodza mi zostaly jeszcze 2 zeby do zrobienia bo w jednym za malo plomby mi wsadzili i sie ukruszyla a drugi osemka mi sie wybila i zepsula mi 7 tragedia

Atom - a stosujesz moze testy owulacyjne mierzysz tempke?? mozesz miec problemy z okresleniem owulki przy nie regularnych cyklach
 
mineralna moim zdaniem bardzo dobrze, że idziesz na zwolnienie...lepiej się oszczędzać w I trymestrze

dobra ja spadam do pracy i życzę wszsytkim miłego dnia....a kwas biorę :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja też narazie uciekam...

Miłego dnia kochane. jak tylko dam rady to bede popołudniu. Jak od zęba nie umre.... Całusy :-)
 
milego dnia kochane:-) oby dentysta ci pomogl

Mineralna- odpoczywaj duzo nie stresuja sie rodzicami zobacza wnuka/wnuczke i im minie glowa do gory i zobaczysz wszystko sie ulozy teraz ciesz sie ze wam sie udalo i bedziesz mamusia i dbaj o siebie i sie nie przemeczaj
 
mama juz inaczej napisała mi wczoraj sms

Kocham juz twojego dzidziusia i ciebie też dbaj o ciąże nie denerwuj sie jedz warzywa i owoce bo pierwsze trzy miesiace sa najwazniejsze. zero alkoholu. całuje pa
 
reklama
mineralna ciesze sie bardzo ze mama juz inaczej podeszla do sprawy zobaczysz szok wzial gore nad nimi. ja zaluje ze moja mama nigdy sie nie doczekala wnuka. wnuk pierwszy pojawil sie dwa lata pozniej... moja siostra ma innego ojca (starsza) i moj tata niestety ja zawidol i nie utrzymuja kontaktu i widzial brzdaca tylko na zdjeciach. moj ojceic gdyby sie nie zmienil rowniez i mojego dziecka by nie widzial

Pok kochana ja mysle o tobie odezwij sie do nas... bo smutno tu bez ciebie. wszystko dobrze u ciebie jak tam z tym plamieniem??
 
Ostatnia edycja:
Do góry