reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
a ja zdjęcia wklejam tak: najeżdżam kursorem myszki na zdjęcie, klikam prawym i zaznaczam 'kopiuj adres URL grafiki', potem klikam na tą malutką ikonkę, która znajduje się nad oknem, w którym piszemy tekst, ikonka przedstawia jakiś obrazek i nazywa się 'dodaj obrazek' i tak wklejam adres URL, który wcześniej skopiowałam :cool:
 
Lilou, to poszalałaś z tymi Croksami, a jakie kolorki zamówiłaś ?? Trzeba mi było też zamówić hehe ;p A poza tym, to co to za chorowanie, zdrowieć mi tu!

a pisałam czy któraś coś chce...i żadna nic nie napisała....:dry:

zamówilam sobie i szwagierce takie:

a ja zdjęcia wklejam tak: najeżdżam kursorem myszki na zdjęcie, klikam prawym i zaznaczam 'kopiuj adres URL grafiki', potem klikam na tą malutką ikonkę, która znajduje się nad oknem, w którym piszemy tekst, ikonka przedstawia jakiś obrazek i nazywa się 'dodaj obrazek' i tak wklejam adres URL, który wcześniej skopiowałam :cool:

wypróbuję...a teraz podziękuje
 

Załączniki

  • 11301_side_22Z.jpg
    11301_side_22Z.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 12
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zobacz załącznik 299636


julieet twoj sposób jest najlepszy :) szybko i łatwo

wiem, wiem, żartuję przecież ;p

a ja pytałam serio....
teraz jak wiem jka szybko wleić foty to pokaże wam wszystkie crocsy które zamówilam

10721_side_03I.jpgtakie sobie zamówil mój m:)
dla mojej gwiazdki za 4,99 euro takie:
10034_pair_710.jpg
kumpela dla córki zamówiła te same co wyżej i takie japonki za 5,70 euro
a na stronie na allegro kosztuje ok.80zł:szok:
10027_angle_282.jpg10027_angle_282.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mnie rozbrajają rozmiary maciupkie czyli 19-20 a np.adidaski takie koffane,że zrobilabym sobie z takiego bucika brylok do kluczy :)
 
noooo te adidaski są przesłodkie, mojej koleżanki córka ma takie różowe pumy, no boskie są :)
Lilou, ile lat ma Twoja córa ??
 
Lilou- dobry wybróc co do croców :D Nie bedziecie zalować :D

U nas starszliwie wieje, wiec wycieczki odpadaja :( chyba wypijemy kawke i wybierzemy sie na spacer na wroclawski rynek.

Dziwczyny co wy na to zeby utworzyc zamknieta grupe na bardziej intymne rozmowy ?? Bo coaz tłoczniej sie tu robi??
 
reklama
Do góry