reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ael śliczne spodnie jak bede w ciazy tez takie kupie :-)

Ewa trzymam kciuki &&&&&

Daria idz na bete ja poszlam i jak przyjdzie miesiaczka to nowe starania beda ale trzymam za ciebie kciuki by ci sie udało zafasolkowac :-)&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
kochane kobietki dzis nie dam rady juz nadrabiac a raniutko jade do rodzicow wiec WESOLYCH SWIAT a przy wielkanocnym kroliczku i bociany lubia sie pojawiac wiec wypatrujmy!!!
 
My z moim od jutra będziemy sami do 4 maja, teść jedzie do rodziny, trochę sobie tam odpocznie więc mamy chatę dla siebie :-)
Ja się jakoś uporałam z bólem głowy i troszkę z nudnościami.

Powiem wam dziewczyny, że ja się do swojego tulić nie mogę tak jak wcześniej, brzuch zaczyna mi przeszkadzać :-D
Czuję przy przytulaniu jak jest twardawy :-D

Co do spodni, noszę duży rozmiar 50, ale to ze względu na uda, tak to było 48. I zawsze miałam problem z kupnem spodni, jeszcze przed ciążą znalazłam u nas kobitkę, która w swoim sklepie specjalnie zamawiała dużą numerację spodni jeansowych, jak kiedyś mi mówiła jak kupowałam u niej chyba z 6 parę w ciągu dwóch tygodni, powiedziała że przychodzą do niej panie po przyjściu towaru które mają po 120 cm w pasie!! To jest chyba 64 czy 66 rozmiar i takie spodnie kobieta dostawała w hurtowni i sprzedawała po ok 50 zł!
Także, zawsze boję się przez allegro kupować bo nie widzę na żywca jak wyglądają spodnie (mierzyć niespecjalnie lubię), ale przyszły zobaczyłam, że się rozciągają i nie miałam problemu z włożeniem ich na dupę :-)
 
Hej laski.... chyba dzisiaj jestem pierwsza. Wczoraj mnie nie było już wieczorkiem... ciągle coś jest do roboty, jak to przed świętami.

Ja mam noc nie przespaną, bo jak na upartego musze miec pecha i rozbolał mnie ząb. Jak na złośc żebym na święta nie mogła nic zjeśc. Co za dramat. Idę do dentysty- ciekawe czy ktoś mnie przyjmnie??? zobaczymy, jak nie to wejde tam siłą. Bleeee........zaraz mnie coś trafi. Jak boli ząb to o wszystkich problemach sie zapomina. :-(

Mineralna, czemu masz ciaze zagrozona?

ja się dołanczam do pytania....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Bo 15kwietnia minimalnie minimalnie krwawiłam miałam moze z 3 małe plamki krwi i lekarz napisał zagrożona dał mi luteine
 
Cześć dziewczyny!!! Czytam i czytam co tu piszecie i wreszcie postanowiłam się uaktywnić. Też należę do grona staraczek tzn. 2 cykl sie staramy. Strasznie się nakręcam na ciąże i wmawiam sobie już pewne objawy. :) PO świętach powinna przyjść @ więc już nie wiele mi zostało do przekonania się czy jest fasolka. Trochę wątpię aby się udało. Ogólnie mam wiele obaw związanych z ciążą ale liczę ze z Wami będzie łatwiej znosić "upadki" i dzielić się radościami. :D
 
Od kiedy wiem że jestem w ciaży sennie bardzo ale wysypiam sie w 200% procentach. Luteina jest ochydna w smaku nim slina ja roztopi pod językiem trwa to wiecznośc a na koniec ochydny smak ale trzeba.

Mój chleb upiekł wczoraj :) żytni hehe :)

Atom życzę ci by @ przyszła
 
Witam Cię bardzo serdecznie Atom...

Zapraszamy do nas:-). Tutaj można sie wiele dowiedziec, wspieramy się i przesyłamy pozytywne fluidki dla każdej staraczki. No oby była fasolka:-). Trzymam kciuki.

ps. Napisz coś więcej o sobie... Jakie masz cykle, czy robiłaś jakieś badania itp. Ile masz lat.... POZDRAWIAM!!!
 
reklama
czesc rane ptaszki a ja myslalam ze tylko ja tak wczesnie dzisiaj na nogach:-) ale roboty dzis troche w kuchni mam:zawstydzona/y: wspolczuje kochana bolu zeba mam nadzieje ze cie szybciutko przyjma. ja pamietam jak na wakacjach nad morzem rozbolal mnie zab i wszystko bylo zamkniete i musiala bym jechac do koszalina a potem sie okazalo ze mialam zab do kanalowego leczenie bllleee i zrobilam sobie wtedy sama ala bo poszlam do apteki po wode utleniona igle nakulam sobie rope z niego i jakos mi minelo a przez dwa dni zamiast lezec na plarzy i sie opalac chodzilam z bolu po scianach w pokoju. i zatrulam sobie zab smiejscie sie ale moj ojciec kazal mi spryskac sobie patyczek do ucha meskim dyzodorantem i wsadzic w dziurke i od tego momentu ulzylo mi wszystko i moglam kolejne 8 dni posiedziec na plazy a po powrocie do dentysty i powiedzialam ze zadnego leczenia kanalowego nie chce tylko ma go wyrwac bo kolejnego takiego bolu nie zniose. i tak pozbylam sie 6 :p ale nie widac hehe
Mineralna- bedzie dobrze lepiej ze dmuchaja na zimne niz zeby potem tfu tfu cos moglo sie stac dziecku:tak: 3 mam kciukaski i zdrowka i spokojnego rozwiazania zycze

Atom witam cie wsrod nas kochana czuj sie jak u siebie. jest juz nas tu troche i kazda nawzajem sie wspiera w upadkach ale i kazda z nas cieszy sie szczesciem drugiej.
 
Ostatnia edycja:
Do góry