reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ael, super te spodnie, jak się okaże w dobrą stronę to je sobie kupię :)) a co...
Mineralna, strasznie mi przykro, że tak zareagowali, ale może chodzi o to, że nie chcą się chwalić przez 12 tygodniem? Bo wszystko może się zdarzyć, sama wiesz
Witam nowe dziewczynki :)
 
reklama
wiesz kochana ciagle praca teraz swieta to same wiecie jaki w sklepach jest ruch cala jestem do niczego nawet w domu nie mam siły porobic ale trzeba przeciez
Testy owu zakupione ale dzis dopiero 5dc
 
Silm no to bardzo polecam, ten pas jest fajny w dotyku i czuję, że mnie właśnie w pasie nie uwiera :), a spodnie długie nogawki mają, rozszerzane :). Jeszcze w przyszłym miesiącu dżinsy zakupię sobie.

Ja właśnie obiad skończyłam robić, wiem że późno ale walczyłam z małymi mdłościami. Także ja zrobiłam makaron z sosem beszamelowym z duszoną marchewką i czerwoną rzodkiewką :)
 
witam sie wieczorowa pora

porobilam pranie, ogarnelam domek a jutro rozpoczynamy pieczenie
ale ze mnie piekarka raczej kiepska i sama za wieksze wypieki sie nie zabieram, to wybieram sie do mamy zeby ja wspomoc ;-)

co do mojego testowania to przekladam to na przyszly tydzien, ale kciuki milo widziane :-)

dziewczyny powiedzcie czy tylko ja jestem taka dziwna czy Wy tez macie juz cos zakupione dla przyszlego malenstwa?!
bo ja ostatnio zrobilam zakupy w endo :szok:, no nie moglam sie powstrzymac :zawstydzona/y:
 
Wiecie co? zjadłam babeczkę z czekoladą i mnie zaczął brzuch kuć i wiecie co pomyślałam: pewno kruszynce nie smakowało :) hehe.
Ewa, ja też kupiłam 2 pajacyki nawet jak jeszcze się nie staraliśmy (czasem mega promocje można napotkać) nie jestem przesądna :)
 
reklama
Daria leć na betę - trzymam kciuki :-)
Ael bardzo ładne te spodenki :-)
Ewa no to trzymam kciuki :-)
A my sobie zrobiliśmy wycieczkę po sklepach - nic fajnego sobie nie kupiłam, za to mój L. jak zwykle obkupiony ;-) Jutro ciąg dalszy zakupów + zakupy spożywcze (buuuu już widzę te tłumy ludzi w sklepach):wściekła/y:
 
Do góry