reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

hehehe dziękuję Daguś.
Wczoraj było mi chłodno i zmierzyłam temp. Miałam 37 więc podwyższoną czyli owulka była;-) ZObaczymy czy ten trzydniowy maraton był skuteczny;-)
 
reklama
Dziewczyny, co miałam chorą akcję w drodze powrotnej jadąc mpk :)
Wsiadam do mpk, pół autobusu wolne, więc siadam na 1 lepszym miejscu. Za mną wolne, obok wolne. Na nast przystanku wsiada starszy Pan z laską drewnianą, Staje nade mną i krzyczy: "zajęła mi Pani miejsce!", przypominam, że obok były wolne :) no to ci co słyszeli (czyli reszta ludzi) podśmiewa się a inni oczy szerokie ze zdziwienia:) stwierdziłam, że nie będę mu tłumaczyć, że ma obok miejsc pełno, i wstałam, usiadłam za nim, a on za 2 przystanki wysiada i mówi na głos: "ale ta dzisiejsza młodzież!". Mało się nie uśmiałam, a ze mną reszta ludzi:) rozumiem, jakby był pełny mpk i nie było miejsc, nawet bym sama wstała, ale przy prawie pustym mpk-u- no gdzież bym pomyślała, że to niby jego miejsce :D

Mineralna- no jest "kruszynka" :)
 
Oj moherek musiał sobie ulżyć i ponarzekać i trafiło na CIebie. trzeba było odpowiedziec że to miesce dla starszych i ciężarnych więc siedzisz :-)
 
I będzie rosła fasolka :) I oszczędzaj się do nast wizyty :) też bym chciała juz widzieć moje maleństwo, ale wiem, że muszę poczekać :)
Iwasek, właśnie się zastanawiałam, co by mówił jakbym miała już większy brzuszek :) czy by gadał, jak kiedyś taka babka do dziewczyny w mpk: "rozkładałaś, to teraz sobie stój"
 
Ale miałas wysoka bete mysle że na usg było by coś juz widoczne ja mam pryzjśc po długim weekendzie to tak 5 maja ide ja sie 5 rejestruje i 5 mam wizyte :) szkoda ze rodzice tak zareagowali no trudno nie powiedziała bym im źle powiedziałam źle mój ojciec to nawet swoim rodzica nie powiedzial bo stwierdził cytuje " nie ma sie czym chwalić "

Kazał mi temperature mierzyc po przebudzeniu, potem o 13 i przed pójściem spać i zapisywać to właśnie zmierzyłam i mam 37.3 :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
nie żeby olali ale juz inczej nas traktuja mnie i mego partnera pretensje czarne scenariusze mi ślą że bede miała przechlapane życie że zamiast dyskoteki itd to w pieluchach bede i takie tam
 
reklama
Oj tam:) Mineralna, tylko ich nie słuchaj, może chcą dobrze, ale to Ty wybrałaś taka drogę, i to Twoje życie :) rozumiem, że prawią morały itp, ale na pewno jak będziesz mieć większy brzuszek i naocznie to im uświadomisz, że będą dziadkami, to zmienią nastawienie:)
Trzymaj się :) na pewno dacie ze swoim lubym radę:) a właśnie, bo chyba nie pytałam jak mu powiedziałaś o ciąży?? :)

A i pamiętajmy, że nie każdej młodej osoby, priorytetem są zabawy, dyskoteki itp :)
 
Do góry