reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Basati8: Ja jestem w ciązy dzis byłm na usg oto zdjęcie mojego maleństwa ma 4,5mm



Następna wizyta 5 maja może bedzie bicie serduszka :) i załozenie karty ciążowej. dostałam zwolnienie z praktyk i wf. ciąża w stanie zagrożenia dostałam luteine do brania
 
reklama
mineralnakocica- bardzo ale to bardzo , z całego serca Ci gratuluje. Napewno wszystko będzie dobrze. Teraz tylko dbac o siebie i czekac. Będziesz świetna mamą napewno!!!!
 
Matko, przydałaby sie mi Aelreda :) przy przenoszeniu lapka, zahaczyłam ręką o łyżeczkę wystającą z cukierniczki, stłukłam pokrywkę i rozsypałam cukier. Gdzieś słyszałam, że rozsypanie cukru coś oznacza.
Basati, dasz radę masz czas do wieczora naczytać się naszych wpisów hehe :D
 
Dostałąm zwolnienie z praktyk ciekawe jak mój szef zareaguje tym bardziej że teraz okres świateczny będzie zły jak szerszeń ale nie bede ryzykować dzieckiem tym bardziej że zmiana tylko nocka ;/
 
Dostałąm zwolnienie z praktyk ciekawe jak mój szef zareaguje tym bardziej że teraz okres świateczny będzie zły jak szerszeń ale nie bede ryzykować dzieckiem tym bardziej że zmiana tylko nocka ;/

Jakoś to przełknie... nie ma co sie poświęcac dla pracy teraz.... ważniejsza jest twoja fasolka :tak:
 
tym bardziej że ciąża zagrozona to0 juz wogóle pozatym kodeks pracy mówi że kobiety ciężarne nie moge pracować w trybie nocnym
 
reklama
Matko, przydałaby sie mi Aelreda :) przy przenoszeniu lapka, zahaczyłam ręką o łyżeczkę wystającą z cukierniczki, stłukłam pokrywkę i rozsypałam cukier. Gdzieś słyszałam, że rozsypanie cukru coś oznacza.
Basati, dasz radę masz czas do wieczora naczytać się naszych wpisów hehe :D
Ja? A cóż się stało?

Dziś to ja jestem z dupy wyjęta, coś niewyraźnie mi na żołądku a głowa pęka mi przeokropnie....
Jeden pozytyw, że przyszły moje spodnie ciążowe :-)
 
Do góry