reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Gocha testuj jutro moze jednak sie udalo i sie nie rozczarujesz:) bedzie dobrze kochana
a ja zaraz sie szykuje na zakupy do ciast pieke babke i sernik:-) a jutro salatka i galarcik
 
reklama
to może ja pierwsza się pochwalę wynikiem i idę zjeść śniadanie :-)



test negatywny,robiony z porannego :-) więc teraz czas na Ewe ;-) na nią przeszły te fluidy ;-)
Maga, a ja już myślałąm, że wypalisz nam tu z pozytywem po Twoim wstępie :-)

Asiołku &&&&&&&&&&& takie wielgaśne za Was w tym cyklu.
IWASKU dziękuję ale chyba kciuki już niepotrzebne - w tym cyklu nic z tego nie będzie :-( Jestem tak wściekła i smutna zarazem-po raz pierwszy od 2,5 roku starań zawiodłam się na moim L.Wczoraj jak test wyszedł pozytywny, to był taki szczęśliwy, nakręcił się na starania na maxa, od razu zaciągnął mnie do przytulanek;-)Dzisiaj powinna być owulka, a akurat czwartek to jest jedyny dzień w tygodniu, kiedy L. jest poza domem cały dzień, więc mówię mu wczoraj żeby mnie rano koniecznie obudził to się poprzytulamy - oczywiście że Cię obudzę przecież nie odpuszczę....i k....rano słyszę"pa, ja lecę".Poryczałam się strasznie i pytam dlaczego mnie nie obudził, a on na to:"bo zmęczony jestem, mało spałem i nie miałem siły, a Ty mogłaś mi bardziej dosadnie powiedzieć, że to takie ważne".Myślałam, że idiotę zabiję:wściekła/y::wściekła/y:Oczywiście jak wróci z przytulanek nici więc były tylko te wczorajsze także fasolki na pewno z tego nie będzie:-(
Przepraszam, że tyle napisałam ale musiałam się komuś wyżalić:zawstydzona/y:

hej laski:-)
nadrobilam was przez chwile mojej nie obecnosci:-p
piszcie co tam u wa sslychac?? cos sie pozmienialo od czasu jak mnie nie bylo??
Magneta nie uwierzysz, ale rano jak tylko wstałam od razu pomyślałam o Tobie:-DZastanawiałam się co u Ciebie i jak się Wam układa po ostatniej akcji. Cieszę się, że jest już lepiej - oby tak dalej:-)
Atan przykro mi, trzymam kciuki za następny cykl.
 
Byłam na USG widać pęcherzyk mam przyjść za dwa tygodnie na ponowne badanie :)
i założymy wtedy karte ciąży

pęcherzyk ma 4,5mm
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Asiołku tule kochana. Ehh CI faceci...mamy o wszystkim pamietać,na wszystko uważac a Panom cięzko tyłek ruszyć. Może jak wróci to sie poprzytulacie,przeciez to ważne dla Was obojga. Nie smutaj
No ja wczesniej byłam zła na moje szczęście ale sie poprawił. Wszystko mu musiałam wytłumaczyć począwszy od tego co to owulacja itd.
 
Asiol hehe kochana a ja sobie myslalam o tobie i iwasku wczoraj wieczorem a i o pok. naszczescie odpukac opamietal sie chlop troszke ciezko zostawic kogos kogo sie kocha i zucic od tak 2 lata zwiazku teraz co chwile dzowni pyta sie co robie jak mi dzien mija czy nie potrzebuje jakiejs spomocy w domu zeby mi pomogl ciagle mowi kocham cie i nie wyobrazam sobie ze mogl bym cie stracic ale musi sie teraz niezle napracowac i starac

Asiolku no tak my juz mamy z tymi facetami moze akurat sie udalo wcoraj i plemniczki dzilenie wytrwaj nie smutaj kochana tule mocniusio buziaczek na dzien dobry i nery mina
 
Ostatnia edycja:
Zlitujcie się nad biednym pokłutym przez niedobrą pielęgniarkę stworem i napiszcie w skrócie co się dzieje :)
Ja się tylko pochwalę, że dostanę umowę i to jedyna pozytywna wiadomość, więc o reszcie nie mówię
 
reklama
Do góry