reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Asiołku tule kochana. Ehh CI faceci...mamy o wszystkim pamietać,na wszystko uważac a Panom cięzko tyłek ruszyć. Może jak wróci to sie poprzytulacie,przeciez to ważne dla Was obojga. Nie smutaj
No ja wczesniej byłam zła na moje szczęście ale sie poprawił. Wszystko mu musiałam wytłumaczyć począwszy od tego co to owulacja itd.
Nie wiem co mu odbiło, przecież tyle mu tłumaczę, zawsze chodzi ze mną do lekarza wie dosłownie wszystko, a dziś wywinął taki numer:wściekła/y:I jeszcze pretensje do mnie, bo przecież pan szanowny jest święty.Na pewno jak wróci przytulanek nie będzie-ja się do niego nie odzywam i nie mam ochoty w ogóle na jego towarzystwo, a o przytulankach nie wspomnę nawet :-(Trudno, muszę się pogodzić z kolejną porażką:-(
 
reklama
Mag trzymam naprawdę mocno kciuki...oby to była długotrwała zmiana i faktycznie docenił jaki ma skarb i że może go stracić. Tego CI zycze :-)

Co do Mineralnej to wydaje mi sie że to 3,5 max 4 tydzień

Asiołku
a może ma jakies zmartwienie i się troszkę wyłączył
 
Asiol hehe kochana a ja sobie myslalam o tobie i iwasku wczoraj wieczorem a i o pok. naszczescie odpukac opamietal sie chlop troszke ciezko zostawic kogos kogo sie kocha i zucic od tak 2 lata zwiazku teraz co chwile dzowni pyta sie co robie jak mi dzien mija czy nie potrzebuje jakiejs spomocy w domu zeby mi pomogl ciagle mowi kocham cie i nie wyobrazam sobie ze mogl bym cie stracic ale musi sie teraz niezle napracowac i starac

Asiolku no tak my juz mamy z tymi facetami moze akurat sie udalo wcoraj i plemniczki dzilenie wytrwaj nie smutaj kochana tule mocniusio buziaczek na dzien dobry i nery mina
Mag no to pięknie oby już taki cudowny i starający się pozostał ten Twój chłop :) Boję się, że wczorajsze przytulanki spalone będą bo mieliśmy baaaardzo długą przerwę (@, potem HSG, po HSG miałam plamienia więc też nic, potem grypa żołądkowa u mnie więc armia mojego bardzo przestarzała i pewnie do niczego się nie nadająca wczoraj była:-()

Iwasku nie ma zmartwienia, po prostu pan się nie wyspał ku...
 
Mag trzymam naprawdę mocno kciuki...oby to była długotrwała zmiana i faktycznie docenił jaki ma skarb i że może go stracić. Tego CI zycze :-)

Co do Mineralnej to wydaje mi sie że to 3,5 max 4 tydzień

Asiołku
a może ma jakies zmartwienie i się troszkę wyłączył

lekarz napisał mi 4/5 tydzień

zrobiłam sobie suwaczek a wzgledme ostatniej miesiaczki 5 tc i 1 dzień

hm nie wiem co mysleć
 
Oj Asiol glowa do gory moze bedzie mile zaskoczenie? i wcale nie bedzie taka stara ta armia;-) ja mocno 3mam &&&& z ato zeby sie udalo. nie tylko tobie ale i kazdej z nas i to szybko
 
Mineralna po @ jakieś 12-14 dni musisz uwzględnić i dopiero liczyc. Więc wychodzi jakis 4 tydzień bo z tego co pamiętam to miałas 16 marca. Wązne żebys teraz na siebie uważała a tydzień w tą czy w tamtą...:-)

Asiołku znam ten ból co prawda Pancio sie poprawił byc może coś dotarło ale tez była podobna sytuacja. Szkoda qźwa wielka że sa nam potzrebni. Najlapiej jakbyśmy same sobie mogły zadziałac ;) Taka partenogeneza hihihhi

I tak trzymam &&&&&&&& życie zaskakuje ...to czemu nie miałoby nas :tak:

Sil dobrze że umowa przedłużona a jak maluszek?
 
Ostatnia edycja:
Silmiriel, a gdzie Twoje suwaczki?? coś się stało? kochana pisz tu szybko. Dobrze, że umowa przedłużona.
A ja byłam sie zapisać Ogólnie lekarz oblegany, więc liczę na to, że będzie dobry:) 11 maja wizyta :) na nfz. Ale w prywatnej przychodni:) I to był najwcześniejszy termin. Ale w sumie dobrze, bo mam nadzieję, że zobaczę serduszko:)
Mineralna, trzymam za "Was" kciuki :)
 
Ostatnia edycja:
Ja mam Dagne przyjśc po długim weekendzie na kontrole bo może serduszko usłyszymy, mam luteinke brac ale mam zagrozoną ciąże bo 15 kwietnia mialam minimalne krwawienie :)

ale mam zdjęcie z usg:)
 
Suwaczki mnie zdenerwowały i je usunęłam. Na razie ani dobrze, ani źle, po wizycie mam być gotowa na wszystko, widziałam ciałko żółte, ale nic więcej, choć to postęp. Dostałam skierowanie na betę, jutro idę na drugą i jak będzie źle, to będziemy decydować, bo plamiłam. Dostałam większą dawkę leków i od wcozraj nie plamię, więc staram się myśleć pozytywnie
 
reklama
Sil, musisz wierzyć, że będzie dobrze :) ja sie pomodlę o "was" :) przy okazji, jak będę się modlić za moja fasolkę:)
Mineralna, no też mam nadzieję, że usłyszysz serducho:) czasem się w 6 tyg widzi, a czasem trzeba jeszcze poczekać, więc to raczej dobrze, że mam na 11 maja :) narazie nic złego nie obserwuję (odpukać!) temperatura wręcz podręcznikowa, plamień nie miałam i mam nadzieje, że nie będę mieć.
Iwasek i Asiol- trzymam kciukasy &&& - ~~~~~~~~ :)

A mineralna- Dawaj zdjęcie!!!! :D
 
Do góry