reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Gocha co do siusiania ja mam takie misje przed snem dpoki sie nie wysiusiam do konca to nie zasne hehe i moge tak co 5 min maszerowac w te i spowrotem ale do rana mam spokuj. moze wiecej przed snem pijesz i dlatego tak albo moze fasolka
 
Wiem ale przy zapaleniu pęcherza by piekło albo bolało bo już kiedyś miałam ;) a tu kurde tylko takie parcie na pecherz mam.. Nakręcam się a pewnie bedzie lipa ;(
 
dziekuje jestescie kochane musze sie wyluzowac ale to nie jest latwe ale damy rade jak nie prezent na wielkanoc to teraz daje sobie czas na urodziny meza i rocznice slubu :-)do tego czasu powinno sie udac z fasoleczka bo jest wiecej czasu wiec starania sie zaczna :-)a jak nie do czerwca to do moich urodzinek w pazdzierniku :-) dobrze ze jestem optymistka ale wrazliwa....
 
ja tez chodze czesto siusiu a wychodzi ze nie jestem w ciazy ....ale nie co 10 minut w nocy staje raz a w ciagu dnia to co 1 h lub 2 h
 
No zobacze jak nie będzie @ po świętach po pójde na bete a jutro zrobie test. Ale kurczę mam złe przeczucia. Dobra nie zamęczam Was już idę robić świąteczne zakupy ;) Przynajmniej nie będe o tym myśleć ;)
 
Gochaa nie sądzę żeby to było zapalenie pęcherza. Choruję na to i Twoje objawy do tego nie pasują. Zapaleniu pęcherza zawsze towarzyszy nieprzyjemny ból. Mi pomaga jedynie furagina w dużych ilościach. Częste oddawanie moczu to często objaw wczesnej ciąży :-). Może jednak się udało :-). Cierpliwa jesteś, ja bym zatestowała. Jednak rozumiem że nie chcesz się rozczarować. Sama przez to dziś przeszłam. Miejmy jednak nadzieję że to ciąża :-)
 
reklama
No niekoniecznie, ja też latam od kilku dni do toalety częściej ;-) w ciąży nie jestem :-) a zapalenie pęcherza mam :-D tylko ja się już przyzwyczaiłam i nie odczuwam bólu ;-)
 
Do góry