reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Wiem wiem niedobra ze mnie kobieta ;p;p
Big a z objawów to ból piersi kłucie w podbrzuszu czyli jak na @ jedyne odstępstwo to bardzo często sikam ! Dzisiaj w nocy dwa razy wstawałam myślałam że to @ mnie obudziła a tu ni ma..
@ ma być dzisiaj także zobaczymy ;)
 
humorek bardzo dobry ten kryzys minal najgorszy facet sie poprawil na lepsze obiadki robi dostalam mega wielki bukiet kwiatkow w przeprosiny teraz on sie stara a ja trzymam go na dystans.. dogadalismy sie w kwesti kolegow i piwek ja bede bardziej wyrozumiala i zobaczymy ja sie to dalej ulozy hehe jestem mega wredna dla niego hehe zero sniadan zero obiadow nic nie robie teraz no dzis pranie ale sama bym nie miala co na tylek wlozyc hehe wczoraj caly dzien sprzatalam mieszkanko okna mylam itp dzis jedziemy na zakupy na swieta i dopiero jutro zrobie jakies przygotowania na swieta nasz wspolny znajomy przemowil mu do rozsadu powiedzial co on robi zle co ja my sobie to wyjasnilism i jest ok. ale i tak wam dziekuje ze kazda z was dala mi do myslenia decyzje podjelam sama i wydaje mi sie ze dobra
Big kochana a ty jak tam sie czujesz??
 
reklama
Do góry