reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ael, wprost nie mogę się nadziwić jak ten Twój szkrab już urósł :) normalnie, pamiętam jeszcze zdj z usg, gdzie malutka fasolinka sobie siedziała ... ale ten czas leci :)
Dagne ja też nie mogę uwierzyć, że ten czas mimo mojego lenistwa przeleciał. Mój teraz chodzi napuszony i mówi, że dzieciątko to po nim takie duże XD. Nawet ten brzuszek na ekranie był jak piłeczka, coś niesamowitego. Powiem wam interesuję się bardzo fotografią i z nią wiążę poniekąd przyszłość, ale te zdjęcia z usg to najpiękniejsze jakie w życiu widziałam :-)
Teraz sobie myślę, że mogłam telefon wyciągnąć i sfilmować jak to małe skacze mi w brzuszku. No ale na wizycie u mojej ginki spytam się czy u niej można płytkę z usg nagrać a jeśli nie to gdzie to pójdę specjalnie po to :-)

Hejka she, gdzieś się nam zapodziałaś? Fasolki jeszcze nie wszystkie rozdane, ale wszystkie mają nadzieję, że do końca roku każda dostanie swoją jedną, może dwie a może i nawet trzy fasolki :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ael chwilke mnie tu nie było ( przerwa techniczna - brak dostepu do kompa) ;p I jak dzisiaj zobaczyłam twoje malenstwo :)) CUDOWNE :)) Powiedz mi tu szybciutko jak sie czujesz i ktora z nas w tym miesiacy zafasolkowala :D
 
Aer sliczne bobo. JA dzis swojego prawie nie widzialam bo tak skakal a sprzet chyba ginek mial kiepski, bo co go zlapal na monitorze to plum i juz go nie bylo. Taka wiecie rybka plywa w maminym basenie :p Ale serduszko slyszalam detektorem wiec bije mu pieknie!
Paulina a taka beta to nie poczatek ciazy? Myslalm ze wszystko powyzej 1 to ciaza.
Dziewczyny trzymam kciuki za Was i wasze fasolinki.
 
Ael chwilke mnie tu nie było ( przerwa techniczna - brak dostepu do kompa) ;p I jak dzisiaj zobaczyłam twoje malenstwo :)) CUDOWNE :)) Powiedz mi tu szybciutko jak sie czujesz i ktora z nas w tym miesiacy zafasolkowala :D
Oj oboje czujemy się dobrze, tak po cichu powiem, mdłości chyba mijają. Coraz jakoś więcej energii mam :-)
Zafasolkowały mineralna, o dagne chyba wiesz, silm też i to niestety wszystko na razie.
Ale ja nie ustaje w trzymaniu kciuków za wszystkie :-)
 
Wow to pieknie !! Nasza Dagne :D To po ilu to miesiacach staran ?

Gratuluje wszytskim Pania i zycze wspaniałych 9 miesiecy :)) :**
 
Hej She123:) udało się :) w 3 cyklu starań :) beta ładna jutro powtarzam :) i dziękuje:)
Big, mi pisało na wyniku bety: kobiety poniżej 2,7 -brak ciązy i potem jest interpretacja wyższych wyników.
 
Chyba wzięłyście sobie moje słowa do serca ;-) płodzić się baby płodzić :-)

dotka bardzo mi się podoba Twoja sygnatura :-) fajnie to pokazane :-)
 
Hej, KOchane ja dziś pół dnia spędziłam na uczelni, ale jest światwłko w tunelu i może może..uda się zdobyć ten tytuł mgr:) z lekkim opóżnieniem ale zawsze:)
Co do ciązy BIG to ja jak się tu pierwszy raz pijawiłam BID jeszcze była przedfasolkowa a raczej chyba już wedy plemniczki gnały do celu:) Wtedy byłm na chwile, zniknęłam na gdzieś tak tydzień dwa i jak tu wszłam to BiG już miała suwaczek i paniętam jak gratulowałm 5 tygodnia:):) Czas leci:) A dzidzie rosną:)
Magenta...ja miałałam i mam podobne zdanie co Iwasek, ale każda z nas jest inna, każda ma własne potrzeby, ani lepsze ani gorsze, każda inaczej czuje, inaczej żyje, nie ma idealnej recepty na życie, wierze ze u Ciebie będzie dobrze, że się ułoży i sytuacja się nie powtórzy, ale pamiętaj Kochana, że facet jest tylko dodatkową cześcia naszego życia, same też jesteśmy pełne, tak samo dobre tak samo ważne i tak samo silne i potrafimy bez nich całkiem dobrze funkcjonować:) Czasem warto to sobie uświadomić, że kobieta jest tak samo wartośćiowa z facetem czy bez...ja miałam kiedyś z tym problem i wtedy nie było dobrze, swoje musiałam przejsć...Mam nadzieję, że Wasz już długi związek po prostu przeżywa tylko kryzys który ostatecznie tylko umocni to co już razem zbudowaliście, w końcu nikt nie jest idealny...! trzymam za Was kciuki, ale przede wszystkim za Cieibe:) buziole Kochana
Madziarka pamiętaj, że krwiak troszke wirtualnie ale jednak ma tu do czynienia nie tylko z Tobą i fasolką, ale również ze sporą zgrają silnych kobiet kótóre róznymi sposobami na pewno przyczynią się do jego wypłędzenia:):):)

Madzia jak Ci będzie smutno w Święta to wsiadaj w auto/pociąg/pks i odwiedzaj polskie morze - Trójmiasto czeka, w razie czego na jajeczko i mazurka serdecznie zapraszam:):)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry