reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
No to teraz się zaczęłam stresować;p Zobaczymy Jak na razie się nie jaram bo poźniej będzie buba ;) Poinformuje Was jutro albo w niedziele co tam wyszlo;-)

jesli chodzi o wykrywanie bhcg testy owu sa mneij czule niz testy ciazowe, wiec spokojnie mozesz sikacza robic i wyjasni co sie dzieje. nie czekaj do niedzieli :) chociaz z drugiej strony to dopiero 23 dc, wiec zagadka jest. Moze to byc tez druga owulacja (zdarza sie czasami). A moge spytac, co Cie podkusilo, zeby zrobic teraz test owu?
 
Tylko z tego co ja wiem, druga owulacja nie występuje tak późno, zazwyczaj jak już to do 24 godzin po pierwszej, więc... Gocha... mnie się wydaje, że siknij
 
Robiłam testy od 12 dc do chyba 20 potem stwierdziłam że jak już nie ma 2 kreski to nie robie a dzisiaj tak strasznie bolały mnie jajniki i miałam jakieś zaroty głowy to stwierdziłam że zrobie. Nie miałam w domu ciążowego to wzięłam owu. I mnie to tak zastanowiło czemu znów są 2 kreski..
 
wlasnie mialam napisac, ze jak 15 dc byla owu a teraz 23 dc to dzis moze byc zagniezdzenie.
Aczkowliek nalezy pamietac, ze do terminu @ wszystkie te objawy moga oznaczac bardzo rozne rzeczy.
 
reklama
Hera mnie znowu szczęka opadła aż na podłogę :-)!!

gochaa 3mam mocno && żeby to była fasola !!!!!!!!!!!!

Jak tak dalej nam pójdzie to w tempie ekspresowym zostaniemy mamuśkami :-) mam nadzieje !! że nie zostane tu sama!! niezafasolkowana..
 
Do góry