reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Pao - niestety jest tak, ze moga sie zdarzyc cykle inne niz zwykle, okresy inne niz zwykle i nie swiadczy to o niczym niepokojacym. Po prostu czasem moze byc inaczej.
A kiedy sikacza robilas?
 
pok mam pytanie do Ciebie bo Ty sie znasz na tym wszystkim. 15 dzień cyklu miałam owulacje wedluj testów owu póżniej nie miałam na nich 2 kresek a dzisiaj się pojawiła druga taka sama jak kontrolna nawet ciemniejsza. To może ozaczać jakieś problemy hormonalne??? Dodam że dziś mam 23 dc na 29
 
Pao, zrób jeszcze jeden, bo nie zawsze wychodzi w terminie miesiączki przecież, a każde odstępstwo może być tym wyczekiwanym, choć faktycznie nie musi. Hera na Ciebie wytypowała, więc...
 
pok mam pytanie do Ciebie bo Ty sie znasz na tym wszystkim. 15 dzień cyklu miałam owulacje wedluj testów owu póżniej nie miałam na nich 2 kresek a dzisiaj się pojawiła druga taka sama jak kontrolna nawet ciemniejsza. To może ozaczać jakieś problemy hormonalne??? Dodam że dziś mam 23 dc na 29

albo znowu masz owulacje albo jestes w ciąży :) raczej to drugie. zrob jutro rano test ciążowy. O stosowaniu testow owu jako testow ciążowych pisałam na mojej stronie.
a poprzednio, w którym dniu cyklu miałaś pierwszy pozytywny test owu? i czy wtedy testowa kreska byla rownie ciemna lub ciemniejsza niz kontrolna?
i jak dlugie masz cykle?
 
cykle mam regularne 28 29 czasami 30 dni to max
kreske testową miałam ciemniejszą niż kontrolną w 14 i 15 dc póżniej nic i teraz 2 kreski w tym testowa ciemniejsza.. Sama już nie wiem co to może być.. Zobaczymy za 2 dni;p
 
reklama
No to teraz się zaczęłam stresować;p Zobaczymy Jak na razie się nie jaram bo poźniej będzie buba ;) Poinformuje Was jutro albo w niedziele co tam wyszlo;-)
 
Do góry