reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hera mnie znowu szczęka opadła aż na podłogę :-)!!

gochaa 3mam mocno && żeby to była fasola !!!!!!!!!!!!

Jak tak dalej nam pójdzie to w tempie ekspresowym zostaniemy mamuśkami :-) mam nadzieje !! że nie zostane tu sama!! niezafasolkowana..

claudusia - sama na pewno nie. mi sie od 20 cykli nie udaje, to niby czemu teraz by mialo? :) jest nas tu jeszcze sporo :)
 
reklama
claudusia - nie zapominaj o mnie;-) mi raczej tez tak szybko sie nie uda. pok bedzie przed nami i to teraz zobaczysz hehe bynajniej mam nadzieje ze ten miesiac kazdej z nasz pozwoli przywidac wiosne z fasolka pod serduszkiem:-)
 
Hera mnie znowu szczęka opadła aż na podłogę :-)!!

gochaa 3mam mocno && żeby to była fasola !!!!!!!!!!!!

Jak tak dalej nam pójdzie to w tempie ekspresowym zostaniemy mamuśkami :-) mam nadzieje !! że nie zostane tu sama!! niezafasolkowana..

SPokojnie..cos czuję że dłuuuugo tu zabawię ;-)
 
iwasku teraz czas na nas musi sie kurka wodna udac bo w koncu na to sobie wszystkie zasluzylysmy i powinno nam sie w koncu poszczescic za wytrwlosc stalowe nerwy ja naprawde podziwiam pok ona juz 20 cykl leci ja po 9 -10 dostaje na glowe teraz czas na te co dlugo sie staraja wiec ten miesiac musimy rezerwowac dla dlugo starajacych sie a dla tych z troszke krotszym starzem na przyszly miesiac;-):-p
 
iwasku teraz czas na nas musi sie kurka wodna udac bo w koncu na to sobie wszystkie zasluzylysmy i powinno nam sie w koncu poszczescic za wytrwlosc stalowe nerwy ja naprawde podziwiam pok ona juz 20 cykl leci ja po 9 -10 dostaje na glowe teraz czas na te co dlugo sie staraja wiec ten miesiac musimy rezerwowac dla dlugo starajacych sie a dla tych z troszke krotszym starzem na przyszly miesiac;-):-p

wiesz co... ja po 9, 10 cyklu tez dostawalam kota a potem jakos sie przyzwyczailam :) chyba im dluzej tym latwiej sie opanowac aczkolwiek zal jest wiekszy.
dzieki za rezerwacje :D:D:D:D:D tez uwazam, ze w koncu kurka sie nam nalezy! :*
 
Ano właśnie...ja chetnie postoję jeszcze w kolejce.... jeżeli przyjdzie i na mnie czas ;-)

Zmykam dziewczynki :)
Pewnie weekendzik zrobię sobie wolny od kompa wiec do poniedziałku!
Odpoczywajcie ,działajcie i oczywiście fasolkujcie!!!!! ;-):-)
 
iwasku ty rowniez baw sie dobrze i odpoczywaj owocnych staranek i stosunkowo udanych nocy:-p

pok kochana - ja juz fiksuje ale no coz teraz sobie wlaczylam luzik totalny co ma byc to bedzie co nie?? ale trzeba wierzyc ze sie uda cierpliwosc poplaca ciagle moj ukochany mi to powtarza:-p
 
moj tez a ja mu zawsze odpowiadam cierpliwosc srepliwosc ;-)

kiedys sie jakos w koncu uda, chcialabym tylko wiedziec kiedy - nawet jak za 5 lat, to przynajmniej bym mogla na 5 lat stres odpuscic :)
 
no i to wtedy byl by ten wspanialy stan :-D bo kurde nie ma nerwow stresow liczenia wiesz ze przyjdzie czas i bedzie a tak ta niepewnosc nas zjada i zabija od srodka. ja sie ciesze ze teraz bylam pewna ze @ bedzie i jakos tak inaczej do wszystkiego podeszlam i ta niepewnosc byla uspiona zero stresu i bylo bosko wiec luzik sobie mega teraz robie jak sie pojawi to bedzie szok ale chciala bym zeby tobie sie udalo juz w najblizszym czasie bo dlugo oczekujesz na fasolke i sprawe masz troszke utrudniona ale wiem ze dacie rade a wtedy haha jako pierwsza chce widziec zdjecie z usg:p
 
reklama
Do góry