reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Odpuscic?! Bron boze! Co twój lekarz mial na mysli i powinien byl szczegolowo wytlumaczyc - masz teraz czysciutkie, super wygimnastykowane i mega drozne jajowody i takie beda przez dwa cykle: ten teraz i nastepny, wiec starania na maksa! Daj sobie teraz odpoczac, żeby sobie tam wszystko doszlo do siebie po badaniu i jak tylko nastana plodne dni - do dziela! I to na maksiora (ale nie wiecej niż raz dziennie ;)
Kochana lekarz mi właśnie nic nie powiedział na temat staranek w tym cyklu, bo byłam taka "walnięta" po tej narkozie, że zapomniała z nim pogadać:-)Ale dziś dzwoniłam i pogadałam.Troszkę się wystraszyłam,bo plamię jeszcze i trochę mnie pobolewają jakby jajniki,ale pani powiedziała,że mam się nie martwić,chyba, że zakrwawię i bóle się zwiększą wtedy przyjechać.

Dagne piękny teścik, jeszcze raz gratuluję kochana z całego serca, spokojnych i zdrowych 9 miesięcy Wam życzę :-)
Sil odpoczywaj i główka do góry,będzie dobrze.Ściskam mocno :-)
A ja mimo,iż teraz mam zielone światło do staranek to jakoś mam przeczucie,że i tak nic z tego nie będzie:-(Wczoraj mi się żal zrobiło mojego skarba, bo przyjechaliśmy pod dom po zabiegu, a on takim smutnym głosem mówi: "kurcze, a może to jednak przeze mnie":-(Ale robił oczywiście badania nasienia i posiewy i wyniki są ok, pani dr była zadowolona więc chyba wszystko ok.
 
reklama
Witajcie kochane...Co to tu za smutasy znow czytam?Powinniscie sie cieszyc z kazdego kolejnego dnia bo tak jak ktos napisał jutro moze byc gorzej.Ja sie ciesze ze dzis piatek bo estem chora i dzisiejsza zmiane w pracy mam jeszcze do przezycia ae za to jutro bede spała do południa jak suseł....
 
Asiołku powiem Ci że się sama zastanawiam czy w tym cyklu tez nie zacząć robić tego HSG...w sumie dzisiaj bym musiała zaczac profilaktyczne przeleczenie i po @ na cytologie iśc. jakoś mnie natchnęłas ;) To ostatnie co mi zostało do zbadania.

Fiona to zdrowiej kobietko!
 
Asiołku powiem Ci że się sama zastanawiam czy w tym cyklu tez nie zacząć robić tego HSG...w sumie dzisiaj bym musiała zaczac profilaktyczne przeleczenie i po @ na cytologie iśc. jakoś mnie natchnęłas ;) To ostatnie co mi zostało do zbadania.
Kochana zrób tak jak Ci serduszko podpowiada, jeśli planowałaś sobie spokojnie wyluzować do wakacji to może tak zrób, chyba, że HSG pomoże Ci również psychicznie się wyluzować. Mi pomogło np., bo teraz wiem, że z jajowodami jest ok i mam jakieś szanse. A jak nie wyjdzie to będziemy szukali dalej. W maju idę skontrolować prolaktynę to pogadam z panią, czy mamy coś jeszcze badać czy dać sobie na luz :-)
 
Hehe wiesz jak to jest...zawsze jak ktos "popchnie" to łatwiej;-) Człowiek się nakreca ale chyba zrobię tak jak postanowilismy czyli luuuuuzzzz
 
Ostatnia edycja:
Asiol kochana- ucalul meza w czolko powiedz ze ma sie nie martwic ze to nie jego ani nie twoja wina ze moze jeszcze musicie chwile poczekac a moze juz niebawem sie pojawi wasze najwieksze marzenie my tez te nasze skarby musimy pocieszac bo oni tez sie stresuja tymi starankami ale nic nam nie powiedza. moj wczoraj tez poruszyl temat dziecka i dal mi do zrozumienia ze ma obawy ze to jego wina wczoraj mi sie pytal o witaminki jakie musi brac co jest na co i jak je stosowac . ogolnie poruszyl temat dzisiejszych tabletek anty i wogole.

Ja luzuje stwierdzilam ze jak nie teraz to jeszcze mam czas jak narazie zaczne sie martwic jak dojade tak do 30 stki i nic nam nie wyjdzie chociaz chyba do tego czasu to polowe lekarzy przelece i kazde mozliwe badanie jak nic nie wyjdzie tak sie mowi luzuj ale jak tu kurde nie myslec o kruszynce ?? tu rekalama tu kumpela tu kobieta a tu cos a tam cos... luz luzem ale my i tak gdzies sobie to kodujemy i sie spinamy
 
Ostatnia edycja:
Hehe wiesz jak to jest...zawsze jak ktos "popchnie" to łatwiej;-) Człowiek się nakreca ale chyba zrobię tak jak postanowilismy czyli luuuuuzzzz
Najlepiej troszkę wyluzować choć wiem, że łatwo się mówi gorzej wykonać :-DAle damy radę:tak:
magneta powiedziała mu, że spokojnie, teraz musimy spróbować może się uda i że to niczyja wina, mam nadzieję, że się troszke uspokoił. Muszę mu chyba zaaplikować jakieś witaminki tylko nie pamiętam już jakie ;-) Wejdę na stronkę pok i poczytam :-)
 
A ja stwierdziłam, że nastawiam sie pozytywnie, co ma byc to będzie :) wstawiam suwaczek :) chcę żeby każdy wiedział, że się cieszę i czekam na dzidziusia :)
 
Dagne, super :) doszlam do tego samego wniosku, poszperałam, poszukałam, i znalazłam :):):D nie muszą nie przedłużyć umowy, ale... Jeśli we wtorek przyniosę zwolnienie i ono będzie miało ciagłość to do końca ciąży zasiłek chorobowy wypłaca mi ZUS :) co prawda bez macierzyńskiego i bez pracy, ale już lepiej, niż gorzej :) a potem bezrobocie i jak urodzę w jego trwaniu lub miesiąc po ustaniu to mie przedłużą kuroniówkę na macierzyński, pewnie, że mniej, ale zawsze lepiej niż zero. No to leżę spokojnie :)
 
reklama
Do góry