reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Dagne nie dziwię się Twojemu mężowi bo ja sama mam banana na twarzy :D Twoje dwie krechy dały mi taką nadzieję, że może mi też się uda, że mam ochotę już zrobić test!!!! w którym dniu cyklu TY zrobiłaś swój???
 
reklama
Ja nie wytrzymałam (może i bym wytrzymała, gdyby nie wczorajsza historyjka, ale nie będę sie powtarzać:)) i zrobiłam test 11 dnia po owulacji, a 25 dnia cyklu (mam 26-27dniowe). Mierzyłam temp i tak miałam cichą nadzieję (?37-37,1), ale w ostatnim cyklu zaraz przed @ spadła. Mam nadzieję, że teraz się utrzyma i mnie tylko razem z sikaczem utwierdzi w przekonaniu o fasolce :)
 
witam wszystkie staraczki i ciężaróweczki :) i nową kasia.natka
widzę ze duzo sie tu dzieje ja jestem z wami od wczoraj i jestescie super tak na duchu wspieracie :-) milutko tu u was :-)
A wracajac do testów owulacyjnych to tez sie zastanawialam by kupic ale uznalam ze poczekam jeszcze bo w sumie opinie są rózne...
A testy ciążowe uzywam bobo- test culy 10, i niestety jeszcze || kresek nie pokazał... ale poczekam do poniedziałku i zrobie ;)moze wtedy trzymajcie kciuki :-) w poniedziałek :-) dam wam znac odrazu.
 
Daga jutro zobaczysz dwie grube krechy i to juz bedziesz pewniejsza....Dziekuje za kolejne napisanie reakcji...Bylam w pracy i nie wiedziałam jakom miał reakcje.Teraz pewnie udaje ze spi a z wrazenia zasnac nie umi tez bym tak miała...Tak sie ciesze z waszego szczescia
 
atan - na mojej stronce jest troche o testach owu. ja tam uwazam, ze nie zaszkodzi ich uzywac pod warunkiem, ze z wiadomego zrodla i zgodnie z instrukcja obslugi dolaczona do opakowania. Najwiece mieszanych opinii czytalam odnosnie testow z alegro ale domowe laboratorium wszyscy chwala. Ja jestem leniuch rozpieszczony i uzywam elektronicznych clearblue ale opakowanie kosztuje w PL ok 100 zl, wiec drogo... ja je bardzo lubie, bo nie trzeba zgadywac jakiego koloru sa kreski, czy juz ciemne czy nie tylko jest jednoznaczna odpowiedz. Na poczatku uzywalam zwyklych paskowych i tak naprawde dopiero po jednym cyklu bylam pewna odcienia kresek :) bo w pierwszym widzialam, ze ciemne ale nie wiedzialam czy wystarczajaco :)
 
reklama
ide czytac twoją stronę dziekuję :) za adres ;) napisze w poniedzialek chyba ze nie wytrzymam ;) z siusianiem :p
 
Do góry