reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Pao, oby to nie była @...
Kasia, nie wiem co napisać, nie była w takiej sytuacji, ale raczej najlepiej słuchać lekarza prowadzącego, jeśli ma się do niego zaufanie. Są tu u nas na wątku dziewczyny bardziej doświadczone, na pewno któraś Ci cos poradzi :)
 
reklama
pao bądź dobrej myśli, masz jakieś dziwactwa w tym cyklu więc może to dobrze wróży ;)

ewika kupiłam te Acon, na aukcji jest 5 za niecałe 23 zł, i ciązowe też tej firmy kupiłam, nie jest łatwo dostać testy o czułości 10
 
A mój mąż właśnie wrócił ze sklepu:) wyobraźcie sobie, że wystarczyło napomknąć, że jutro muszę dokupić kwas foliowy, bo została mi ost tabletka, a on nawet bez powiedzienia mi przy okazji zakupów w Realu także zajrzał do apteki i kupił Femibion natal 1. Czytam, czytam, a to wzbogacona wersja kwasu foliowego dla kobiet w 1 trymestrze ciąży :) do 12 tyg:)
Big, dziękuję:) powtarzałam to i będę, że jutro jeszcze raz siknę i mam nadzieję, że będą znowu II
 
No już myslałam, że Was nie nadrobię...ale się udało:) Dagne wielkie wielkie gratulacje!!! Super, bądź dobrej mysli!Na pewno się potwierdzi i jutro i za pare dni na becie!!! No ja jestem ciekawa jak to bedzie u mnie...jakos tak tego cyklu nie trakuje powaznie, to taka nasza rozgrzewka...:) ale może, może bedą efekty:)
 
reklama
Do góry