reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Donia ojej, przeoczyłam, przepraszam:) dziękuję Ci kochana:) i mam nadzieję potwierdzić fasolkę:)
Ja wcześniej robiłam Novy ale 25, a teraz mam, tzn miałam dwa z Aconu :) a mam jeszcze jeden:) szybkie są i oczywiście 10. Powiem Ci czy najlepsze jutro jak mi pokaże znowu II :D Wiesz, niby każdy test czuły jest ok, ale mam nadzieję, że wycofali z rynku te wadliwe QuickVue.
Rasta, dzięki :) ja będę za Ciebie trzymać kciuki.
 
w rosmanie "testy owulacyjne" 5 szt coś koło 30 zł. Wiem że na allegro są po 1 zł ale wolałam nie ryzykowac bo tamte nawet opakowania nie maja więc tak naprawde to niewiadomo czy wogule można tym allegrowym ufać.
 
witaj donia1980
spotkałyśmy się już na wątku 30-latek :)
może coś więcej o mnie: jak już wiadomo mam 30 lat i staram się dopiero o pierwszą dzidzię. dłuuuuugo brałam tabsy, skończyłam we wrześniu, odczekałam bo podobno tak trzeba no i teraz trzeci cykl próbujemy :-) i wszystko na razie brzmi fajnie ale to niestety nie koniec-dłuuuuuuugo nie byłam u gina więc stwierdziłam że w tych okolicznościach trzeba się przebadać. no i się zaczęło: najpierw tyłozgięcie (wiem wiem nic takiego), potem podwyższona prolaktyna po tabletce (ta zwykła bez tabletki zmieściła się w normie) i najlepsze na koniec-gin zrobił usg i stwierdził policystyczne jajniki :-( to było ze trzy tygodnie temu ale powiedział, że skoro dopiero zaczęliśmy starania to bez paniki, żadnych badań tylko przytulanko i przyjść za trzy miesiące. teraz czekam na wyniki cytologii i chyba pójdę z kompletem badań które mam do gina bo jeszcze nie byłam mam tylko te wyniki. no i co wy na to? ja staram się na razie podchodzić na luzie ale to gdzieś tam siedzi w środku i myślę, że mogę mieć problem...
 
reklama
kasia na spokojnie, grunt to, że znalazłaś gina, który się Tobą kompleksowo zajmie, to połowa sukcesu, powolutku wszystko wróci do normy i nie obejrzysz się a będziesz zafasolkowana
 
Do góry